Jump to content
Sign in to follow this  
RayBan

03.11.2009.

Recommended Posts

milan-real veceras ce biti iz 1/2 ovo je dojava od Berlusconija,porucio mi po vidovitom Milanu xD

:nije: milanu tarotu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perkane kako ideeeeeeee?

 

Ja sam u vrhu u momentu, 9 mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na Unibet-u i Expekt-u ne moras a za druge ne znam?

 

:nije:

na Expektu možeš ali sa najmanje 30 $ moraš imati.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista 148 mesto, karta pocela da me ubija vracala mi za to pre toga :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sa sucem Dickom Bavettom razgovarao sam o utakmicama u kojima je sudio za neke momčadi jer su trebale pobjede zbog renomea NBA lige. On je istaknuo susret Netsa i Cavaliersa u doigravanju, kad je braniča Netsa Dražena Petrovića napunio prekršajima i tako pomogao Cavaliersima da pobijede", stoji u Donaghyijevom svjedočanstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd nekako mogu razumiti juve i milan ali fiorentina,bari,napoli,ustvari svi ovi u zagradi nemaju ni 0,000001 % da budu prvaci.

 

 

U redu je, prijatelju, ja nisam ni htio rijeci da bi jedan od njih morao postati prvakom, da bi pretekao Inter, kuzis?  :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, gledam Milan - Real, nece da krene Italijanima, fali im Inzaghi. Al' kad on udje u igru, valjda u drugom dijelu tekme, e ondak cemo vidjeti sta ce se desiti...

 

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sa sucem Dickom Bavettom razgovarao sam o utakmicama u kojima je sudio za neke momčadi jer su trebale pobjede zbog renomea NBA lige. On je istaknuo susret Netsa i Cavaliersa u doigravanju, kad je braniča Netsa Dražena Petrovića napunio prekršajima i tako pomogao Cavaliersima da pobijede", stoji u Donaghyijevom svjedočanstvu.

Dražen, moj najomiljeniji kosarkas svih vremena. Jos pamtim kad je Arisu ugurao 50 i kusur kosa u Solunu. Nikos Galis, pihhh govno od igraca.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman ja napisao poslednji post, kad ono Benzema ugura loptu u mrezu.

 

Ma kazem ja da Italijanima fali Inzaghi...

 

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...