Jump to content
Sign in to follow this  
grizzly

09.11.2009.

Recommended Posts

01:05 Philadelphia 76ers – Phoenix Suns

 

Tip: Philadelphia @ 2.17 Pinnacle

 

Ulog: 4

 

Igram kontra logike,Phoenix je danas public bet jedan od najtipovanijih parova kao i Andre Iguodala Over 17.5 na broj koševa igrača.

Realno bi PHO trebao držat 1.60 koeficijent i hendikep -4.5 jer im svi statistički podaci i ostali parametri idu u prilog ...jučer sam igra na Phoenix za veći ulog i bio sam siguran u pobjedu nad Washingtonom...danas igram protiv svog znanja i iskustva te sljedim dugogodišnji kladioničarski instikt....jer smatram da bookiji nisu u banani da darivaju veliki koeficijent na goste (1.96) i drugi dan za istu momčad..vjerovatno procjenjuju bolje od mene te ciljaju na domaći teren i izjednačen postotak šuta.

 

Obje su ekipe igrale jučer ,Phoenix je upisao 6-1 te pobjeđuje najbolje NBA ekipe poput Bostona u gostima dok Philadelphia gubi od istoimenog kluba na svom parketu preko 30 poena razlike,upisali su 3-3 od početka sezone,pobjedivši slabije ekipe poput New Jerseya,Milwaukeea.

 

Statistika pokazuje da Phoenix daje 109 poena sa 49% šutom iz igre,a Philadelphia daje 100 poena sa 48% šutom iz igre...u tricama prednjači Phoenix sa 46.5 % učinkom,a PHI drži 30% učinak.

U obrani su obje ekipe loše,dopuštaju 47% FG u brojkama domaći 103,a gosti 104 poena.

 

Prva petorka Philadelphije:Lou Williams,Andre Iguodala,Elton Brand,Thaddeus Young iSamuel Dalembert

 

Prva petorka Phoenixa :Steve Nash,Jason Richardson,Amare Stoudemire,Grant Hill i Channing Frye.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog večerašnjeg NHL susreta (incl. OT - Pinnacle):

 

02:05 - Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings - 1st Period over 1.5 - 1.962 :uredu:

 

Tuto  :uredu:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...