Jump to content
Sign in to follow this  
spartacus

12.11.2009.

Recommended Posts

Izvint'e što kasnim, juče sam dobio drugog sestrića, a drugar jutros dobio trećeg sina, pa... :uredu:

Cestitam! :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje :whaat:dojave za noćas.

Jedna prolazi 100%.  :uredu:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem iskren, parove više ne postavljam jer je bilo raznoraznih komentara na moje parove.

Čak i kada sam pisao analize ...

Ekipa koja je na ovom forumu od početka zna da su se ovdje svakodnevno pisale analize i da je bilo odličnih tipstera a sada se to razvodnilo ( žao mi je na izrazu ).

Ima samo par ljudi s analizama što mi je žao za vidjeti.

Uglavnom ljudi više nemaju vremena ili zbog raznoraznih razloga ne pišu analize ( šteta ).

Meni je uvijek bio gušt napisati analizu ( to zna Tuto i ostali starosjedioci ) ali i pročitati nečiju analizu. Bilo je dana s desetak i više analiza . Čak je jedno vrijeme išlo i natjecanju u pisanju analiza.

 

Što se tiće današnje "dojave" - pogledajte par Kolumbija - Švicarska.

Vjerojatno to i nije bila "dojava" ali za mene je bitno da je prošla i donijela mi lovu.

Iako najviše volim odigrati svoje ( izanalizirane ) parove , nije me sram priznati da ponekad "ukradem" dojave s raznoraznih foruma i blogova. No na te "dojave" ne stavljam ogromnu lovu.

Kada sam se odlučivao na velike uloge to je bilo na vlastite izanalizirane parove.

Ovih dana su navodne "dojave" bile Bofors, Accrington ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

......ne tumačimo isto riječ "dojava"............

 

Ma gle znam ja što je dojava a što "dojava".

No prave dojave ne možeš samo tako dobiti a "dojave" su u stvari raznorazni insideri, izanalizirani parovi ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gle znam ja što je dojava a što "dojava".

No prave dojave ne možeš samo tako dobiti a "dojave" su u stvari raznorazni insideri, izanalizirani parovi ....

znam ja da ti znaš............a što se pravih "dojava" tiče, ne vjerujem u njih.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiće pravih pravcatih dojava , imao sam ih samo nekoliko u svojoj kladioničarskoj karijeri. :uredu:

I to su bile dojave od kolege koji je bio sudac u 3. i 4. Hrvatskoj ligi i sve su bile za Hrvatsku 1. ligu.

No te prave dojave se ne smiju javno objavljivati i uglavnom se ne objavljuju.

Kakva je to dojava ako za nju sazna nekoliko tisuća ljudi.

Što se tiće ostalih "dojava" bilo je svakakvih. Većina njih je prolazila ali je naravno bilo i onih koji su padali.

Takve stvari ja zovem "dojave". Dok mi većina "dojava" prolazi - ja sam sretan. :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...