Jump to content
Sign in to follow this  
spartacus

13.11.2009.

Recommended Posts

Dali neko moze tacno da kaze, na sta se u stvari odnosi slijedeci tip:

 

 

 

Naziv kladionice: Pinnacle 

Broj para iz kladionice: 17 

 

Vrijeme odigravanja: 04:35 

Naziv para: San José Sharks - Dallas Stars - 1st Period 

Tip para: over 1.5 

Tečaj: 1.962 

 

Ev. Dobitak: 6.962 

Ev. Gubitak: 1.962 

 

Tuto  

 

 

 

 

 

Pitam, jer mi nije bas sasvim jasno. Posto je u pitanje hokej, trebalo bi da su golovi (dakle minimum dva gola u prvoj trecini), ali mi ne ide u glavu da bi kladionice placale cak 1.962 za to?!? Uostalom, u pravilima stoji da svaki tip osim standarndih 1, X i 2 treba biti pojasnjen, da ne bi posle bilo zabune oko toga, jesu li to bili gemovi ili setovi, a u ovom slucaju golovi ili buliji ili sta ja znam sta (posto bas nisam expert za hokej :nije: ) Jer stvarno, otkud znati jeli se ovdje mislilo na golove ili na nesto drugo?

 

 

 

Dakle, bilo bi lijepo kad bi mi netko objasnio, dali je ovaj tip pravilno postavljen, i ako nije - zasto nije, odnosno ako jeste, zasto jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv para: San José Sharks - Dallas Stars - 1st Period 

Tip para: over 1.5 

Tečaj: 1.962 

 

Dakle, bilo bi lijepo kad bi mi netko objasnio, dali je ovaj tip pravilno postavljen, i ako nije - zasto nije, odnosno ako jeste, zasto jeste.

 

A gle po meni par nije dobro postavljen jer je tu trebalo naznačiti da se radi o golovima, ali opet s druge strane takvih sitnica ima puno tako da otprilike se zna na šta se misli!!!

Edited by tvicenti

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle po meni par nije dobro postavljen jer je tu trebalo naznačiti da se radi o golovima, ali opet s druge strane takvih sitnica ima puno tako da otprilike se zna na šta se misli!!!

Da, i ja pretpostavljam da se radi o golovima, ali sta ako ne padnu 2 gola, ali zato ima 2 - sta ja znam, recimo penala - pa se ondak kaze da se to odnosilo na penale. A osim toga, nije samo u pitanju tacnost navoda, vec i mogucnost eventualnog presretanja. Jer, kad bi covjek sa sigurnoscu znao da se radi o golovima, ondak bi mogao igrati nesto odgovarajuce tome kako bi amortizirao izvjestan gubitak, dok ovako ne zna na sta da reagira. Evo, recimo da se zelim ovako obezbjediti: Padnu li u prvoj trecini 2 gola, ondak ce taj takmicar dobiti 2 boda, a ja jedan. To je u redu, ali bih se ja u takvom jednom slucaju osigurao uplacujuci u kladionici izvjesnu sumu na to da ce pasti 2 ili vise golova u 1. trecini. Na taj nacin bih svakako negdje nesto dobio, razumijes? A ovako, buduci u neizvjesnosti na sta se odnose tih +1,5, ja se ne mogu nigdje osigurati.

 

 

Na stranu to sto u skladu sa pravilima takmicar MORA navesti NA STA se odnosi taj nestandardan tip (nestandardan u odnosu na 1, X i 2).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i ja pretpostavljam da se radi o golovima, ali sta ako ne padnu 2 gola, ali zato ima 2 - sta ja znam, recimo penala - pa se ondak kaze da se to odnosilo na penale. A osim toga, nije samo u pitanju tacnost navoda, vec i mogucnost eventualnog presretanja. Jer, kad bi covjek sa sigurnoscu znao da se radi o golovima, ondak bi mogao igrati nesto odgovarajuce tome kako bi amortizirao izvjestan gubitak, dok ovako ne zna na sta da reagira. Evo, recimo da se zelim ovako obezbjediti: Padnu li u prvoj trecini 2 gola, ondak ce taj takmicar dobiti 2 boda, a ja jedan. To je u redu, ali bih se ja u takvom jednom slucaju osigurao uplacujuci u kladionici izvjesnu sumu na to da ce pasti 2 ili vise golova u 1. trecini. Na taj nacin bih svakako negdje nesto dobio, razumijes? A ovako, buduci u neizvjesnosti na sta se odnose tih +1,5, ja se ne mogu nigdje osigurati.

 

 

Na stranu to sto u skladu sa pravilima takmicar MORA navesti NA STA se odnosi taj nestandardan tip (nestandardan u odnosu na 1, X i 2).

A da ali ako baciš malo oko na pinacle kladionici vidjet ćeš da imaju samo dvije opcije na prvoj trećini, a to su više/manje golova i pobjednik!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro ekipici!

 

Uspješan dan iako je petak i 13.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro forumasi ,

 

Srecno bilo (mozda ce bas danas biti uspesno,mada je petak 13!)

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali neko moze tacno da kaze, na sta se u stvari odnosi slijedeci tip:

Kolegi spartacusu, dežurnom dušobrižnik na znanje.

Dovoljno je otvoriti stranicu Pinnacle, izabrati NHL, pa kliknuti na NHL 1st Period  i u plavom 4. stupcu pročitati 'Total Points'. Za neznanje engleskog jezika  i nepoznavanje hokeja postoje riječnici, Wikipedia i Google.

Za sumnju u svezi tečaja postoji niže navedena slika iz jučerašnje ponude Pinnaclea:

Posted Image

Poštovanom kolegi. Premalo si na forumu i premalo me poznaješ da bi me osuđivao za pokušaj varanja. Obrati više pažnju na one kolege među kojima si i ti, koji koriste raznorazne servise iz kojih uzimaju parove sa bogtepitaj kakvim tečajevima koje kladionice možda nikad nisu niti postavljale.

 

Sa mnom se nećeš prepucavati preko foruma, a za sve ostalo postoji PM.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...