Jump to content
antoniob

Reload bonus (ostali bonusi)

Recommended Posts

Na jednoj stranici sam vidio da jednom mjesecno daju reload bonus.ja sam mislio da reload bonus dobijes samo kod DRUGOG deposita.molio bih,ako netko zna vise o tome da mi objasni.konkretno me zanima za ovu kladu SBR-legends

Share this post


Link to post
Share on other sites

nitko nezna?ma bas krasno..

Svaka kladionica ima Službu za korisnike, pa bi bilo uputno njima postaviti pitanje.

Ne treba se čuditi da na ovom forumu nitko ne zna odgovor iz prostog razloga šta se možda nitko ne služi tom kladionicom ili ga ne zna.

Kada dobiješ odgovor od kladionice postavi ga ovdje da i drugi mogu pročitati i naučiti o čemu se radi.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima hrpa kladionica koja daje reload bonus,ja nisam uzeo jos ni na jednoj ,zato prvo pitam ako netko ima iskustva na bilokojoj s reload bonusima..a ako netko konkretno ima iskustva s ovom kladionicaom,bilo bi jos bolje..nadam se da je sad jasnije sto pitam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jednoj stranici sam vidio da jednom mjesecno daju reload bonus.ja sam mislio da reload bonus dobijes samo kod DRUGOG deposita.molio bih,ako netko zna vise o tome da mi objasni.konkretno me zanima za ovu kladu SBR-legends

Što se tiče Legends kladionice, oni trenutno nude dva bonusa. 20% sing-up i 10% reload.

 

Sing-up bonus ti se odnosi na prvu uplatu (obično bude pravilo da ta prva uplata mora biti mjesec dana nakon registracije, ali nije baš kod svih). Reload bonus se odnosti na bilo koju uplatu poslije prve uplate tj. ona može biti druga, ali i dvadeseta uplata, gleda se samo da li ti kladionica nudi taj bonus u tom trenutku ili ne. Za primjer mogu uzeti bet-at-home kladionicu koja je nedavno imala reload 100% bonus do 100 EUR, što je stvarno bilo fantastično, jer već i postojeći korisnici su mogli iskoristiti ovako dobar bonus, što je rijetkost.

 

Konkretno kod Legends kladionice ove bonuse moraš zatražiti preko korisničke podrške (kao i kod većine kladionica koje su orijentirane američkom tržištu). Da bi na kraju isplatio bonus moraš taj novac "okrenuti" zadani broj puta (5 puta za isnos do 1000$, a 7x za iznos preko 1000$).

 

Nadam se da sam pomogao :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi pomogao,hvala,i to ovim sto si mi rekao da se reload bonus odnosi na bilokoju uplatu osim prve ako stranica to nudi u danom trenutnku.za sign-up/first deposit sve znam ali ne šteti ponovno spomenuti za one koji eventualno neznaju.za reload od 100% na BAH sam dobio email i fino ga iskoristio :th_sdb71977:

jos jednom hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

A one-off 50 reload bonus up to the value of 300 is available for all customers up until the end of the month.

 

Use code SEP300.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...