Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

17.11.2009.

Recommended Posts

Svasta mogu uraditi ali Ronaldo mora na SP ( na zalost ).Sve je podredjeno tome (novcu) da ovi najatraktivniji dodju na SP.Tuzno ali istinito!

 

:th_sdb71977:

Ima istine u tome što pričaš, jer nažalost danas je sve to biznis... ali u svakom slučaju biti će zanimljivo vidjeti rasplet sutra u Zenici... :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan :th_sdb71977: NIsam bio kuci gotovo dva dana, sad gledam mrsava ponuda, trebalo bi nesto iskopati uprkos tome...

 

vidim da si na bingu,ja i ne pratim,ali vidim da mi je racun i dalje na 0,00 sto znaci da nisam dobio :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta mogu uraditi ali Ronaldo mora na SP ( na zalost ).Sve je podredjeno tome (novcu) da ovi najatraktivniji dodju na SP.Tuzno ali istinito!

 

:th_sdb71977:

Treba im zabit 5 komada u prvom poluvremenu, pa nek im onda pomažu koliko hoće.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mojoj prosudbi niti će BiH sutra pobjediti, niti će izgubiti, a Portugal će na SP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mojoj prosudbi niti će BiH sutra pobjediti, niti će izgubiti, a Portugal će na SP.

To otprilike ce i biti.Sem ako BiH ne pocne da srlja i juri rezultat .tada bi moglo biti opasno .Ali kad bi im zabili u 1 pol jedan e onda one druge stvari izlaze na videlo.

Uporedite samo cenu naprimer cele reprezentacije BiH sa Ronaldovom cenom .nisam racunao ali mislim da je on mnogo skuplji!!!

 

Mislim da je njima dovoljna samo jedna reprezentacija iz bivse (to je ovog puta Srbija ,Par puta pre toga Hrvatska) na SP.

Slovenija bi morala za dve ,tri klase da bude bolja od Rusa da bi isla dalje.

Ovo nije samo sport vec BIZNIS.

Da nebude da sam pristalica teorije zavere ,ali ce se svakako skockati da na SP idu Francuska ,Rusija ,Portugal i jedino po meni svejedno koji odu Grci ili Ukrajinci.

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro! Ne bi se bas slozio. Salzburg jos vuce puno ozljeda , neki igraci oboljeli od svinjske neki od obicne prosli tjedan. znamo da je u ledenoj dvorani atmosfera odlicna(osobno sam se uvjerio u to) i Medvscak konacno bolje igra unatoc zadnjim dvama porazima, mislim da bi danas mogli i pobijediti. :uredu:

Nema Medveščak ni kvalitetu ni dužinu klupe, nemoj me krivo shvatiti ja bi bio presretan kad bi Medveščak i osvojio tu EBEL ligu!

 

Ali realnost je drugačija i evo ga trenutni rezultat je 1:3!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije samo sport vec BIZNIS.

 

 

:uredu:

To su dokazali već time što su na izvlačenju parova za ove dodatne kvalifikacije postavili nositelje...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...