Jump to content
Sign in to follow this  
Gandalf

25.11.2009.

Recommended Posts

20:45, Total cards/Real Madrid - ZC Zurich, tip over 3.5, @2.00, Bet365

 

 

 

U susretu 5. kola C skupine Lige prvaka sastaju se trenutno 2. plasiranI Real i 4. plasirani Zurich.

 

Real je u dosadašnjem dijelu natjecanja ostvario omjer 2-1-1 uz gol razliku 11:6 i ima 7 osvojenih bodova, dok je Zurich ostvario omjer 1-0-3 uz gol razliku 4:12 i 3 osvojena boda.

Real je na domaćem terenu ostvario omjer 1-0-1 uz gol razliku 5:3, dok Zurich u gostima također ima omjer 1-0-1 uz gol razliku 2:6.

 

U susretu 1. kola ove dvije momčadi sastale su se u Zurichu, a Real je slavio s 5:2.

Prvi susret obilovao je nervozom pa je u njemu dodijeljeno čak 8 žutih kartona(2 Zurichu i 6 Realu!), stoga ovu današnju granicu smatram svojevrsnim poklonom.

Real je inače, što vjerovatno nitko nebi pogodio da ga se pita, najnediscipliniranija momčad Lige prvaka i nakon 4 kola ima čak 12 žutih kartona(3 po susretu), a ni Zurich ne zaostaje puno pa je na toj neslavnoj ljestvici nediscipline pozicioniran na 4. mjestu s 10 žutih kartona.

 

Kod Reala 2 žuta ima Marcelo, a kod Zuricha Xavier Margairaz i Florian Stahel pa im u slučaju večerašnjeg žutog kartona prijeti zabrana igranja u posljednjem kolu.

 

Obzirom na važnost osvajanja bodova u ovom susretu se očekuje totalna dominacija Reala, a tu na snagu vjerovatno stupa poznata izreka - Tko leži, ne bježi.

Baš prema tom principu vidim najčešći i najučinkovitiji način zaustavljanja Realovih napada, a tad bi na scenu trebao stupiti luksemburški sudac Alan Hamer i pobrinuti se da se ova margina lagano prijeđe.

 

Sličnu ponudu imamo i kod Fortune, s tim da je tamo granica 4.5 žuta, a tečaj @1.85 tako da ovu ponudu Bet365 kladionice u nikojem slučaju ne mogu odbiti.

Pogotovo što za istu stvar samo pod drugim nazivom(Number Of Cards In Match) ta ista kladionica nudi po @1.61!

No to je već problem gluposti njihovih bookiesa, a ne moj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Bordeaux - Juventus TIP X2 @ 1,45 Expekt 8/10

 

Pred začetkom tekmovanja po skupinah lige prvakov je le malokdo verjel, da se bo iz skupine A v osmino finala uvrstil Bordeaux, saj je vloga favoritov za prvi dve mesti pripadla Juventusu in Bayernu. Vendar pa se je zgodilo ravno to. Še več, francoski prvak si je udeležbo v tekmovanju na izpadanje priigral že po četrtem krogu, ko je na gostovanju v Münchnu slavil z 0:2. Juventus v Francijo prihaja po zmago, s katero bi si tudi Torinčani zagotovili napredovanje. V domačem taboru imajo precej težav s poškodbami. Manjkala bosta Yoann Gourcuff in Henrique, vprašljiv je nastop Marouaneja Chamakha, Jussieja in Francka Juriettija. Gostujoči trener Ciro Ferrara bo lahko računal na Alessandra Del Piera, Mohameda Sissoka in Claudia Marchisia. Še vedno pa so odsotni Hasan Salihamidžić, Jonathan Zebina, David Trezeguet in Vincenzo Iaquinta.

Še to napišem,da ne Bayern in ne Macabi na domačem terenu nista na domačem terenu zadela gol kar pa pomeni,da imajo zelo trdo obrambo.Odločitev za X2(remi in zmaga Juventusa) pa je zato,ker domačini lahko igrajo sproščeno in še celo vprašanje ali bodo sploh dali gol....

Pred dobrima dvema mesecema sta se tekmeca v Torinu razšla z delitvijo točk, bilo je 1:1(strelca pa Iaquinta(JUV) in Plašil(BOR).....

Tip X2

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Real Madrid - ZC Zurich, tip 6 ili više pogodaka, @6.00, SuperSport

 

 

 

U susretu 5. kola C skupine Lige prvaka sastaju se trenutno 2. plasirani Real i 4. plasirani Zurich.

 

Real je u dosadašnjem dijelu natjecanja ostvario omjer 2-1-1 uz gol razliku 11:6 i ima 7 osvojenih bodova, dok je Zurich ostvario omjer 1-0-3 uz gol razliku 4:12 i 3 osvojena boda.

Real je na domaćem terenu ostvario omjer 1-0-1 uz gol razliku 5:3, dok Zurich u gostima također ima omjer 1-0-1 uz gol razliku 2:6.

 

U susretu 1. kola ove dvije momčadi sastale su se u Zurichu, a Real je slavio s 5:2.

U prvom susretu postignuto je znači čak 7 pogodaka, a pogotke su postigli:

Margairaz 64'(pen), Aegerter 65'; Cristiano Ronaldo 27 i 89', Raúl González 34', Higuaín 45' , Guti 90'

 

 

Real u ovom susretu nema pravo na kiks i konačno mora pokazati igru koja se od njegovih zvijezda i očekuje. Nekom već jednom moraju napuniti mrežu do vrha, a mislim da je Zurich prava momčad za takvo što.

Naime, Zurich je ove sezone već primio 5 komada od Reala doma, a i 6 od Marseillea u gostima pa mu ovakvi veliki overi nisu strani. Dapače i u svom posljednjem nastupu nekidan u švicarskom nogometnom kupu poražen je od ove sezone poprilično blijedog Basela s 4:2.

Danas je još i podosta oslabljen jer će nastupiti bez napadača Johana Vonlanthena(thigh - sva 4 nastupa u LP ove sezone) veznjaka Yassinea Chikhaouia(knee - bez nastupa), napadača Erica Hasslia(shinbone fracture - 1 nastup) i veznjaka Onyekachia Okonkwoa(suspended - 4 nastupa, 336 minuta), a upitan je i nastup braniča Philippea Kocha(ankle, knee - 4 nastupa, igrao svih 360 minuta).

 

Istina i Realu će večeras nedostajati Guti(flu - 2 nastupa, 112 min, 1 pogodak u LP), a i najbolji strijelac dosadašnjeg dijela Lige prvaka s 4 pogotka, Cristiano Ronaldo(ankle - 2 nastupa, 160 min) je pod upitnikom, međutim Real ima na raspolaganju još mnoštvo klasnih igrača, što kod Zuricha nije slučaj.

 

Večeras očekujem sigurnu i uvjerljivu pobjedu Reala, a vrlo lako je moguće da susret završi i u overu 5.5 pogodaka(6 ili više)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Total cards/Real Madrid - ZC Zurich, tip over 3.5, @2.00, Bet365

Uz dužno izvinjenje molio bih PrintScreen ovog tipa sa ponude Bet365 budući je ne nalazim u ponudi.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz dužno izvinjenje molio bih PrintScreen ovog tipa sa ponude Bet365 budući je ne nalazim u ponudi.

 

Lijep pozdrav.

I sad u 19:48 u ponudi Bet365 kladionice LIJEPO STOJI kod te utakmice ponuda Asian Total Cards s tim da je ponuda promjenjena i sad je u ponudi Over 4 po @1.85 ili Under 4 po @1.95!!

Ja niti sam kriv za promjenu niti za to što netko ne može( http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif )naći tip u ponudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... Asian Total Cards ....

I sada se ja pitam: čemu pravila natjecanja?

Zbog čega taj podatak nije ranije naveden i postavljen na natjecanje?

Čudno mi je da je ponuda kartona +3 na Number Of Cards In Match ista kao i na Asian Total Cards, ali nema veze.

Prošla baba s kolačima.

Sve je to virtualna igra.

Lijep pozdrav i sretno.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sada se ja pitam: čemu pravila natjecanja?

Zbog čega taj podatak nije ranije naveden i postavljen na natjecanje?

Čudno mi je da je ponuda kartona +3 na Number Of Cards In Match ista kao i na Asian Total Cards, ali nema veze.

Prošla baba s kolačima.

Sve je to virtualna igra.

Lijep pozdrav i sretno.

Evo na Milanovoj utakmici je slučaj da je ista ponuda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudno mi je da je ponuda kartona +3 na Number Of Cards In Match ista kao i na Asian Total Cards, ali nema veze.

Sad tek vidim kad si boldirao moj tekst da je cijeli problem u tome što sam očito prilikom copy paste tipa ispustio riječ ASIAN no to ne utiče na tip jer je on jasan u bilo kojem obliku, kao i sama analiza gore...

Njihova ponuda je i meni često puta nejasna jer riječ Asian koriste u velikom broju oklada koje nisu klasični Asian(-1.5, -2.5) već klasični hendicapi kao kod nas u lokalnim kladionicama.

Isprike, što sam te nenamjerno doveo u nezgodan položaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...