Jump to content
Sign in to follow this  
orijent

08.12.2009.

Recommended Posts

Zavisi od koje kladionoce podizes, sve ozbiljnije kladionice traze verifikaciju identiteta preko telefona ili pin koda kojeg dobijes preko poste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bitno koliko, svako ima svoje granice :nije:

dignula sam neznam točno oko 100 eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj neki uvjet šta je dwiz poslao da se mora 5 puta okrenut iznos na koef.....1.50,jel to znači npr.ako osvojim 20 eura na natjecanju expekt.com liga moram 20 eura svaki put po pet puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim , svaka cast Medvescaku :nije::nije: na danasnjoj pobjedi , ali vise se ne kladim na njih ali ni protiv.

Nisu normalni , stvarno treba igrati kontra razuma kad su oni u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim , svaka cast Medvescaku :nije::nije: na danasnjoj pobjedi , ali vise se ne kladim na njih ali ni protiv.

Nisu normalni , stvarno treba igrati kontra razuma kad su oni u pitanju.

.......već zadnjih 10 utakmica je tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj neki uvjet šta je dwiz poslao da se mora 5 puta okrenut iznos na koef.....1.50,jel to znači npr.ako osvojim 20 eura na natjecanju expekt.com liga moram 20 eura svaki put po pet puta

 

Ukupna isplata mora biti x 5 od bonusa, t.e. ako je bonus 20 eura ne mozes traziti isplatu dok nemas ukupne uplate od 100 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim , svaka cast Medvescaku :nije::nije: na danasnjoj pobjedi , ali vise se ne kladim na njih ali ni protiv.

Nisu normalni , stvarno treba igrati kontra razuma kad su oni u pitanju.

U gostima se treba kladiti na njih, a u Zagrebu protiv njih. Bar su takvi zadnji rezultati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan 2

MJ 1X

Real X2

Juve Under 2.5

 

 

:nije:

kaj je ovo mj-moja jelena :nije::nije::nije::nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je ovaj lik šta komentira na FTV-u ?

onaj neki ludi srpski komentator, al neznam iz kojeg razloga je potjeran sa njihove telke pa je sad na FTv-u!!! lud ko šiba :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj neki ludi srpski komentator, al neznam iz kojeg razloga je potjeran sa njihove telke pa je sad na FTv-u!!! lud ko šiba :nije:

otkačen je :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...