Jump to content
Sign in to follow this  
orijent

08.12.2009.

Recommended Posts

Over na Toronto ti je prošao :nije:

Toronto Maple Leafs - Atlanta Thrashers (over 6.5)......5:2......meni dosta :uredu:

Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers (over 5.5).....2. trećina.....3 komada zasad......ajmo :nije:

New York Knicks - Portland Trail Blazers (over 199.5)......na poluvremenu 87 :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toronto Maple Leafs - Atlanta Thrashers (over 6.5)......5:2......meni dosta :uredu:

Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers (over 5.5).....2. trećina.....3 komada zasad......ajmo :nije:

New York Knicks - Portland Trail Blazers (over 199.5)......na poluvremenu 87 :nije:

Mislim da ti je na New Yorku to puno premalo koševa da bi moglo ići preko 200!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je na New Yorku to puno premalo koševa da bi moglo ići preko 200!!!

bojim se da si u pravu............prva četvrtina 18:18 i tu je bio kraj.........ali ajmo se nadat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je na New Yorku to puno premalo koševa da bi moglo ići preko 200!!!

 

I ja mislim, jedino bi mogli da ga iscupaju produzeci, u sta je verovatnoca mala, mada se desava. Meni se prosle sezone 4 puta desili produzeci od toga mislim da su me hebali sva 4 puta sam igrao under, ili samo jednom su mi pomogli kad sam igrao over, ne mogu tacno da se setim , uglavnom negativno sam prosao i to debelo :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo mi sve prođe kao podmazano i sad me Pingvini nerviraju, a i ovi blentavi Trailblazersi za koje sam očekivao da se trgnu.. jedu djubar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras ce u NBA od 4 tekme 3 doci u under, jedino bi Utah- San Antonio , mogao doci over

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nula bodova.Izgleda da će ovako i ostat :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo Pingvini igraj :nije: :nije: treba te mi zabiti jos samo 3, a da ne primite ni jedan :nije: Nemoguca misija i Tom Kruz :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo Pingvini igraj :nije: :nije: treba te mi zabiti jos samo 3, a da ne primite ni jedan :nije: Nemoguca misija i Tom Kruz :uredu:

Jebo Pingvine, cijelu utakmicu slušam preko nhl radija, signal ko da emitiraju dva morona parkirana u space shuttleu iza Mjeseca, glava mi puca i zuji mi u samo jednom uhu.Katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo Pingvine, cijelu utakmicu slušam preko nhl radija, signal ko da emitiraju dva morona parkirana u space shuttleu iza Mjeseca, glava mi puca i zuji mi u samo jednom uhu.Katastrofa

 

Ja gledam Tampu- Wasington na sport klubu, inace bolje da si pustio mislim da ih ima na atdhe.net prenos ako si hteo :uredu: Ali i to sto kazes, kad su dopusti;i da ih Carolina koja je ove sezone ocajnicka pobedjuje i to na domacem terenu, onda jedan crveni za njih :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledam Tampu- Wasington na sport klubu, inace bolje da si pustio mislim da ih ima na atdhe.net prenos ako si hteo :uredu: Ali i to sto kazes, kad su dopusti;i da ih Carolina koja je ove sezone ocajnicka pobedjuje i to na domacem terenu, onda jedan crveni za njih :nije:

Osam minuta još tekme u pittsburghu..

Nema streama nigdje, i ja gledam Capitalse i slušam ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Non-stop napadaju.Valjda će neš bit..Crosby, Jordan Stahl..Crosby..al niš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laku noc, odoh u krevet. napustam za veceras i NBA i NHL :uredu:

Laku Noć :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...