Jump to content
Sign in to follow this  
orijent

08.12.2009.

Recommended Posts

da poker im je isto zakon ima danas freeroll u pola 8.nagradni fond 250 dolara,nije loše.imam jedno pitanje,kad bi htjela isplatit na moj devizni račun jel moram barem nešto uplatit :uredu:

Pravilo je u većini kladionica da se prva uplata mora obavit, prije isplate para od freerolla, npr..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravilo je u većini kladionica da se prva uplata mora obavit, prije isplate para od freerolla, npr..

ja sam sa expekta uredno isplatila na moj devizni račun.niti sam poslala kopije dokumenata nit ništa.pare su sjele za 5-6 dana,pa me zanima jel i ovdje tak

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa expekta uredno isplatila na moj devizni račun.niti sam poslala kopije dokumenata nit ništa.pare su sjele za 5-6 dana,pa me zanima jel i ovdje tak

Povukla si novac dobiven na freeroll turnirima s Expekta bez da si napravila prvu uplatu?Onda ne znam, možda onda možeš i kod ovih.. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povukla si novac dobiven na freeroll turnirima s Expekta bez da si napravila prvu uplatu?Onda ne znam, možda onda možeš i kod ovih.. :uredu:

probat ću :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

napravila sam si račun na betsson kladionici.stvarno je dobra koeficjenti veči skoro za 0.3 do 0.5.tko igra kladu neka si otvori tamo račun :nije:

 

pozz... samo nemoj sve promašiti!!!

 

Vidim,da si iz Velike Gorice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa expekta uredno isplatila na moj devizni račun.niti sam poslala kopije dokumenata nit ništa.pare su sjele za 5-6 dana,pa me zanima jel i ovdje tak

 

ma koliko si pa dobila,da ćeš dignuti pare?? :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma koliko si pa dobila,da ćeš dignuti pare?? :nije:

Nije bitno koliko, svako ima svoje granice :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da poker im je isto zakon ima danas freeroll u pola 8.nagradni fond 250 dolara,nije loše.imam jedno pitanje,kad bi htjela isplatit na moj devizni račun jel moram barem nešto uplatit :nije:

Ja sam ovako radio ,na jednom forumu sam dobio 75 e pa od toga napravio 300 e ,pa sam onda VISA virtuon uplatio 20 pa sve normalno podigao , oko 5-6 dana mi je leglo na racunu ( ja sam iz Srbije ) mozda je kod vas drugacije.

 

freeroll im je u 19.00 ali imas ovih jeftinih od 1.20 do 5e dosta lako se dodje do plasmana koji donosi lovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa expekta uredno isplatila na moj devizni račun.niti sam poslala kopije dokumenata nit ništa.pare su sjele za 5-6 dana,pa me zanima jel i ovdje tak

 

Ne znam, ja sam morao da saljem dokumenta i kada sam hteo da uplatim, a za isplatu da i ne pominjem :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja sam morao da saljem dokumenta i kada sam hteo da uplatim, a za isplatu da i ne pominjem :nije:

Na expektu su i meni trazili ( copija LK, pasos, copija VISA) ali posle toga ide sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...