Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

27.12.2009.

Recommended Posts

:tzare::tzare:

 

Edit : Ako hoces da ti dam Everest-Facebook Freeroll pass?

Ma počeli mi svi turniri, ako imaš neki turnir šta još nije počea...već je 22:00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za vas, ali najbolji sat tjedno je trenutno na MTV - South Park! :tzare:

 

Producentima i scenaritima tog edukativno-obiteljsko-zabavno-aktualne-humoristične crtića :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon što je gradonačelnik Splita Željko Kerum prije dva dana izjavio kako će grad Split vrlo vjerovatno prodati većinski paket dionica splitskog Hajduka već se pojavio i potencijalni kupac.

 

Radi se o Lucianu Benettonu koji je spreman uložiti novac u splitski klub. Sam Kerum je najavio da bi najradije u Hajduku vidio domaćeg investitora, ali je izgleda Benetton najzainteresovaniji.

 

Grad Split bi u svom posjedu zadržao oko 25 posto dionica kluba, a većeinski vlasnik kluba bi tako postao Jako Andabak. Hajduk vrijedi 268 miliona kuna, a u vlasništvu grada Splita trenutno je 140 miliona kuna.

ne,andabak se povlaći,beneton uzima sve.........gradu splitu 25% ostalo talijanima(kaj bu onda torcida)samo plakanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da se članovi foruma ne ljute kad izlete van sa turnira :tzare::tzare::tzare::tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi grozni rezultati u NBA ovih dana, izgleda da praznici favoritima uzimaju danak..ali cjenim da veceras ide ovo!

 

Miami Heat - Indiana Pacers

: over 194.5

bet-at-home

Edited by perolozac

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi grozni rezultati u NBA ovih dana, izgleda da praznici favoritima uzimaju danak..ali cjenim da veceras ide ovo!

 

Miami Heat - Indiana Pacers

: over 194.5

bet-at-home

 

Meni noćas treba Cleveland za 550 Kn i San Antonio za 250 Kn. :tzare:

Od ostalih parova imam par igrača over ali za manju lovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE smijte se...ajde nek mi netko pomogne pronać (ako ima na netu)..snimku kad je Škare u saboru lupala štiklom po stolu... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...