Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

28.12.2009.

Recommended Posts

planiram danas izdvojiti nešto love od pokera pa odigrati noćas na Capitalse. Šta vi mislite?

Public bet u NHL-u je riskantna oklada. Ne znači da Capsi neće pobjediti, ali Hurricanes +1.5 za 1.787 (Pinnacle) nije zanemarivo, tim više šta je ML na Capitalse samo 1.388 (OT uključen), a pobjeda u RT (Regulation Time) vrednuje se samo 1.321. Izbor je tvoj. Sretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Public bet u NHL-u je riskantna oklada. Ne znači da Capsi neće pobjediti, ali Hurricanes +1.5 za 1.787 (Pinnacle) nije zanemarivo, tim više šta je ML na Capitalse samo 1.388 (OT uključen), a pobjeda u RT (Regulation Time) vrednuje se samo 1.321. Izbor je tvoj. Sretno.

Slažem se sa famoznim public bet. Bezbroj puta me srušio. Pogledajmo samo kaj Detroit radi ove godine http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/tzare.gif . Prpa me je, ali svejedno vjerujem u kvalitetu Washingtona tako da ću igrati na njih ali sada nakon tvog postaupola manji ulogom :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako City dobije, čekaju se NBA "ziceri" Portland i Boston za pristojne pare :tzare:

Ako neko ima kakvih info glede ova 2 para, slobodno kažite :tzare:

Izjednačio wolwehampton!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šala!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izjednačio wolwehampton!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šala!!

nEMOj Slutiti!! :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako City dobije, čekaju se NBA "ziceri" Portland i Boston za pristojne pare :tzare:

Ako neko ima kakvih info glede ova 2 para, slobodno kažite :tzare:

Ne bih te htio zacoprati ali ... ja ne vjerujem Portlandu.

Istina je da igraju odlično, da u zadnje vrijeme uglavnom pobjeđuju ali danas im dolazi Phila koja ih je u međusobnim susretima dosta puta znala pobjeđivati.

Osim toga, Phila dolazi s Iversonom a situacija kod Portlanda je slijedeća:

injuries center Greg Oden (left knee), forwards Nicolas Batum (shoulder), Travis Outlaw (left foot) and Rudy Fernandez (back), and rookies Patrick Mills (right foot) and Jeff Pendergraph (hip). Center Joel Przybilla(notes), meanwhile, underwent season-ending right knee surgery Thursday.

Dakle, to je 7 ozlijeđenih igrača.

Prije ili kasnije, Portland će morati osjetiti nedostatak sedmorice važnih igrača.

http://sports.yahoo.com/nba/preview?gid=2009122822

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih te htio zacoprati ali ... ja ne vjerujem Portlandu.

Istina je da igraju odlično, da u zadnje vrijeme uglavnom pobjeđuju ali danas im dolazi Phila koja ih je u međusobnim susretima dosta puta znala pobjeđivati.

Osim toga, Phila dolazi s Iversonom a situacija kod Portlanda je slijedeća:

injuries center Greg Oden (left knee), forwards Nicolas Batum (shoulder), Travis Outlaw (left foot) and Rudy Fernandez (back), and rookies Patrick Mills (right foot) and Jeff Pendergraph (hip). Center Joel Przybilla(notes), meanwhile, underwent season-ending right knee surgery Thursday.

Dakle, to je 7 ozlijeđenih igrača.

Prije ili kasnije, Portland će morati osjetiti nedostatak sedmorice važnih igrača.

A zna sam da fali par igrača, ali nisam zna da je tolika bolnica :tzare:

Bira sam između njega i Memphisa(oba 2 su u formi, ali Memphis mi je izgleda zreliji za prodaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zna sam da fali par igrača, ali nisam zna da je tolika bolnica :tzare:

Bira sam između njega i Memphisa(oba 2 su u formi, ali Memphis mi je izgleda zreliji za prodaju...

Portland pobjeđuje 90%!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...