Jump to content
Luza

Moja MTT avantura

Recommended Posts

baš došao sa freeroll turnira,skužite situacije

 

dobijem AA na BB,jedan raisa,drugi prati ja all in ...jedan fold-a,drugi je u igri

 

lik ima QK

 

Flop A 10 6

 

turn 5

 

river J

 

no comment

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš došao sa freeroll turnira,skužite situacije

 

dobijem AA na BB,jedan raisa,drugi prati ja all in ...jedan fold-a,drugi je u igri

 

lik ima QK

 

Flop A 10 6

 

turn 5

 

river J

 

no comment

poznato i previse.. to sa river kartom je cudo. i sve se da objasniti, ali nece mi biti nikad jasno da lik ide sa bet, pa reise pa izadje flop itd on all in, i ispostavi se da nije nista imao dok nije izasla river karta gde je slozio kentu, e pa ima li tu logike, al nije to samo jednom nego vise puta.... uzmite karte kuci, podelite virtuelno nekolicini ljudi i videcete, ja dobijem kentu na flopu , mom ortaku isto izadje kenta u poslednjoj karti... ali ipak, smatram da je softver jedno veliko govno, koje vrlo lako napravi odabir sta treba , a sta ne treba u nekim momentima.. ili je to moje samo subjektivno misljenje, ostace vecita dilema, dok se ne javi neki programer i mudro ovde progovori http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš to..ni meni to nikad neće bit jasno...imaju 2-3 outsa i pogodi ih ..al najbolje od svega što se ova moja sitacija sa asevima desila uživo..

 

i potpuno se slažem sa pričom o softveru,poznato je da softver daje prednost chip leaderu na turniru,nepisano pravilo u koje većina ne želi vjerovat al je tako.

 

evo recimo cake poker..par igrača mi je reklo.."cake me nagrađuje kad igram loše tj bezveze"

 

primjer,imam AK,lik ima A5...,raisam,lik prati...flop A 10 8,ja raisam,ovaj prati,turn J,ja raisam,ovaj prati,river 5...

ja raise/check,ovaj all in ...hmm sreća ili softver ili one 3 outsa baš vole izać na riveru

 

P.S igram sit and go 3 turnira zaredom na starsu i nisam dobio nijedan par uopće

neznam šta reć,zgadio mi se stars odkad su ukinili manje blindove

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da,sada je najmanji buy in na cash stolu 10$,znači netko tko hoće izgraditi bankroll sa nekakvim malim novcima nemože ili je u vrlo sj..poziciji jer nemože igrat ni normalan SSS...znači prema BRM-u 10*25=250$....

 

znači 250$ dolara bi trebao biti nekakav početak igranja na starsu..očito se odriču svih vikend igrača

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ponedjeljka do danas....to je 7 dana odigrao sam ovako:

 

Utorak - Victor Chandler freezeout 1$+0.10 - osvojio 19.mjesto

Srijeda - igrao sam 3 puta double up sa uplatom 5$+0,50$ i dobio 3 puta po 10$(pacific poker)

Petak - na expektu igrao slovenski freeroll i freezeout 1$+0,10$ - ništa od lova

Nedjelja - danas na slovenskom freerollu osvojio 2.mjesto na expektu

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam napisati,da ću u utorak na Pacific pokru igrati nešto jači turnir (od 12$ do 20$) i šta bude bude....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ponedjeljka do danas....to je 7 dana odigrao sam ovako:

 

Utorak - Victor Chandler freezeout 1$+0.10 - osvojio 19.mjesto

Srijeda - igrao sam 3 puta double up sa uplatom 5$+0,50$ i dobio 3 puta po 10$(pacific poker)

Petak - na expektu igrao slovenski freeroll i freezeout 1$+0,10$ - ništa od lova

Nedjelja - danas na slovenskom freerollu osvojio 2.mjesto na expektu

 

Lp

ma odlično,zrno po zrno pogaća http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif ovaj turnir u utorak,to je dobar upad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam Roberte na dobrim igrama! Ja ne igram više tako intenzivno kao u zimskim danima jer se nema vremena. Poslovi oko kuće, lijepo vrijeme, bavljenje sportom ( streetball ), branje gljiva itd. itd. Žao mi je što navečer na expektu nema turnira koji mi odgovaraju osim 1$ freezeout koji počinje u 18 i 55 te 3$ pot limit koji počinje u 21 i 40 što mi je prekasno ( ipak se mora ići raditi drugi dan ). Ovaj vikend sam odigrao par turnira no without "succes". Trenutačno sam 27. na expektovoj ljestvici i ukoliko ne padne do kraja mjeseca final table, vjerojatno mi se nagrada od kuće smanjuje sa $40 na $30 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif Da, i jučer igrah na 0,50$ i budem čiplider sa 128 000 čipova, potom izgubih jednu ruku na bad beat ( KK vs JJ ) i počeo tonut ko sjekira i na kraju završio bez nagrade i MTT bodova. Evo ti ljudske pohlepe, da sam stisnuo sit out završio bih blizu 10 mjesta. Šteta, tih 70 bodova bi mi sad dobro došla, ali nema veze. Danas ću odigrati onaj nezahvalni $1 freezeout radi dobivanja prijekopotrebnih MTT bodova.

 

Pozdrav ekipo,

Edited by Luza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam Roberte na dobrim igrama! Ja ne igram više tako intenzivno kao u zimskim danima jer se nema vremena. Poslovi oko kuće, lijepo vrijeme, bavljenje sportom ( streetball ), branje gljiva itd. itd. Žao mi je što navečer na expektu nema turnira koji mi odgovaraju osim 1$ freezeout koji počinje u 18 i 55 te 3$ pot limit koji počinje u 21 i 40 što mi je prekasno ( ipak se mora ići raditi drugi dan ). Ovaj vikend sam odigrao par turnira no without "succes". Trenutačno sam 27. na expektovoj ljestvici i ukoliko ne padne do kraja mjeseca final table, vjerojatno mi se nagrada od kuće smanjuje sa $40 na $30 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif Da, i jučer igrah na 0,50$ i budem čiplider sa 128 000 čipova, potom izgubih jednu ruku na bad beat ( KK vs JJ ) i počeo tonut ko sjekira i na kraju završio bez nagrade i MTT bodova. Evo ti ljudske pohlepe, da sam stisnuo sit out završio bih blizu 10 mjesta. Šteta, tih 70 bodova bi mi sad dobro došla, ali nema veze. Danas ću odigrati onaj nezahvalni $1 freezeout radi dobivanja prijekopotrebnih MTT bodova.

 

Pozdrav ekipo,

 

Onda se danas vidimo za stolom.... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_surprised.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaaa, čestitam ebbbbb na 70$!!! Niš se ne pohvališ http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

hahahha ma nisam stigo,završio i taman morao bježat van,moglo je i bolje ali obaveze su me zvale http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_surprised.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...