Jump to content
Sign in to follow this  
El-Maestro

20.01.2010.

Recommended Posts

Nadam se da si me juce poslusao Ivemali i stavio u svoj tiket Zastin Enan!Pozdrav svima! :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ovaj je tvrd orah!Ti mu kazes nemoze tako da se posta on isto radi :whaat:

Ma mislim da covjek ne zna sta je dwiz napisao,jer samo napise ovo dobar dan i sretno svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene juce NAPREDAK. A i OVDE sam bio uspesan.

 

A jedini par koji sam pogresio stavio sam na Expekt.com ligi. I tako vec nekoliko dana unazad.

E sad ko misli da cu taj crni niz da nastavim , neka ne igra na par koji budem postavio na Expekt takmicenju, a ko misli da ce se danas zavrsiti ta crna serija - Neka ulozi kucu, imanje i zenu , ako je ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAPREDAK iz Krusevca :uredu::uredu:

Nekad je bio i Yu prvoligas ako se ne varam.

Nekad je igrao i u Kupu Uefa, a sad je samo Srpski prvoligas :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troicki V. (Srb) - Mayer F. (Ger) ovde misli da dolazi over 37,5@1,90 :uredu: a dolazi i po meni dvojka. @2.84 :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Kunitsyn I. (Rus) - Wawrinka S. (Sui) ovde over 32,5 @ 2.10 :nije: 8/10 :uredu:

 

Dementieva E. (Rus) - Henin J. (Bel) 2@2.00 :nije: ili over22@1.95 :nije: mada ja sam ovde pre za dva..igra opasno Dementijeva, ali Enan je Enan.

 

Murray A. (Gbr) - Gicquel M. (Fra) over 29.5@1.97 :nije:

 

 

Od nekog sam cuo da je tekma namestena Anaheim Ducks - Buffalo Sabres na jedinicu. Ja jos nisam cuo za neku namestenu tekmu u NHL-u, a ovo je po meni dvojka@2.60 :nije:

 

Pittsburgh Penguins - New York Islanders 1@1.75 :nije: Zahuktali se ovi Islandersi, mislim da je reda da veceras malo olade :nije:

 

 

eto par predloga...

ovako je to sinoc proslo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je bilo uzivanje gledati tenis Henin J-Dementieva E.Kad jos popravi servis Henin ,niko je nece zaustaviti da se ponovo vrati na No 1

 

:uredu:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim Cilic-Tomic i jos uvek je sve neizvesno.bice ovaj Tomic igracina, skoro je i Noleta preslisao ( egzibicija )

 

:uredu:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim Cilic-Tomic i jos uvek je sve neizvesno.bice ovaj Tomic igracina, skoro je i Noleta preslisao ( egzibicija )

 

:uredu:

ma bit će vraga

ne znam kako je nole igrao tada ali čilić danas igra najlošiji meč koji sam ikada gledao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...