Jump to content
Sign in to follow this  
El-Maestro

20.01.2010.

Recommended Posts

Bwin je danas uplatio!!

Potvrđujem, bwin je uplatio nagrade za 12. mjesec.

Hvala Dwizu i sponzoru.

:uredu::nije::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veche!

 

Ja stvarno ne znam šta je sa tim fuckng Unibetom!! :uredu:

 

.Dwiz je neki dan napisao da je Unibet isplatio nagrade,a vidim da nema nikom ništa još,ja sam pisao službi za korisnike,oni nemaju pojma o ničemu,pitam se ko je ovdje lud?! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam šta je sa tim fuckng Unibetom!!Dwiz je neki dan napisao da je Unibet isplatio nagrade,a vidim da nema nikom ništa još,ja sam pisao službi za korisnike,oni nemaju pojma o ničemu,pitam se ko je ovdje lud?!

A, šta ste se toliko napalili za nagrade? Niti jedan sponzor nije nikome ostao dužan. Svi dobitnici nagrada do sada u ovih 4 godine su dobili svoje nagrade. Nije mi jasno kako možeš pisati Unibetu i to još službi za korisnike, kao da ti sa njima vodiš posao sponzorstva. Kakve veze ima služba za korisnike sa sponzorstvom? Spustite malo tenzije vezane za nagrade. Bilo je perioda kada je Unibet sa 3 mjeseca kašnjenja uplaćivao nagrade. Bit će isplaćene nagrade i ovaj put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, šta ste se toliko napalili za nagrade? Niti jedan sponzor nije nikome ostao dužan. Svi dobitnici nagrada do sada u ovih 4 godine su dobili svoje nagrade. Nije mi jasno kako možeš pisati Unibetu i to još službi za korisnike, kao da ti sa njima vodiš posao sponzorstva. Kakve veze ima služba za korisnike sa sponzorstvom? Spustite malo tenzije vezane za nagrade. Bilo je perioda kada je Unibet sa 3 mjeseca kašnjenja uplaćivao nagrade. Bit će isplaćene nagrade i ovaj put.

Eto to nam je trebalo,par rečenica ohrabrenja + jezikove juhe!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad laku noch dragi forumaši!!

 

i možda baš sutra budemo bogatiji za koj euro,jer iako je kurva nada umire posljednja!! :uredu:

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vece

 

sta mi je uradio onaj olympiakos nije za pricu,pa hebote s skim god da igraju hendi bude -20 do -30 i oni veceras nadju da izgube.

 

srecom live me izvlaci,odigrao liona na kvoti 7,00 dok je gubio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vece

 

sta mi je uradio onaj olympiakos nije za pricu,pa hebote s skim god da igraju hendi bude -20 do -30 i oni veceras nadju da izgube.

 

srecom live me izvlaci,odigrao liona na kvoti 7,00 dok je gubio

Svaka čast za lion!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već dva dana primećujem, al' nikako da napišem: Katalinić opet raspalio sva četiri keca, što postaje prilično redovito! I još redovnije promašuje, njemu hvala! Al' i nije čudno obzirom da savetuje korisnike Unibeta koji bi to isto u pomenutoj kladionici, jel' te, trebalo da odigraju, naravno sa promašajem!!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I još nešto vezano za Unibet Challenge: ako se ne varam posle današnjeg kola Kruševljani su usamljeni u vrhu!!!

P.S. Sutra imamo prijem kod gradonačelnika! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...