Jump to content
zg-marko_23

Dobri filmovi

Recommended Posts

mozda je i sneo :uredu:

 

Nisam gledao film, ali ne vjerujem.Mislim da ne snese jaje na kraju filma. Zato je statističar i ostao razočaran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan u duhu SFF

Sa glavnom ulogom Morganom Freemanom koji glumi Nelsona Mandelu .

INVICTUS - topla preporuka Posted Image

Inače, večeras će ovaj film biti prikazan na SFF "Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

SexDrive Posted Image

 

 

 

 

upravo ga pogledao.film je preodličan!!!već dugo me neki film nije tako ugodno iznenadio kao ovaj.još uz to amanda crew...

imaš još koji takav?

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo ga pogledao.film je preodličan!!!već dugo me neki film nije tako ugodno iznenadio kao ovaj.još uz to amanda crew...

imaš još koji takav?

 

Pogledao sam Sex Drive.Simpa film, ali ništa novog.Klasična teen komedija.

Evo ti nešto slično:

Superbad

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam pogledao "Remember me" sa robertom pattisonom.potupno bezveze izgubljenih 2 sata,radnja totalno bezveze.i opet mi nije jasno kako se taj lik može toliko sviđati ljepšem spolu.fuj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam pogledao "Remember me" sa robertom pattisonom.potupno bezveze izgubljenih 2 sata,radnja totalno bezveze.i opet mi nije jasno kako se taj lik može toliko sviđati ljepšem spolu.fuj!

 

To ti mediji naprave.Pa i lik koji glumi Harry Pottera je nedavno bio proglašen najpoželjnijim neženjom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti mediji naprave.Pa i lik koji glumi Harry Pottera je nedavno bio proglašen najpoželjnijim neženjom..

 

 

 

 

jučer sam slučajno na tv-u vidio intervju sa isinbaevom.ona je na pitanje tko joj je najpoželjniji muškarac svijeta rekla-onaj što glumi u sumraku!sviđa joj se njegova bijela put...majko mila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jučer sam slučajno na tv-u vidio intervju sa isinbaevom.ona je na pitanje tko joj je najpoželjniji muškarac svijeta rekla-onaj što glumi u sumraku!sviđa joj se njegova bijela put...majko mila...

 

Svaka Ruskinja bi se uvalila bilo kome samo da odhebe iz perspektivne majke Rusije.Robert Pattison je trenutni celebrity, ne iznenađuje me što postoje junice koje bi se krkale s njim, to je tako dok traje njegovih petnaestak minuta slave.Pogledaj kakve trebice tucaju najšonjaviji celebovi, čak i narodni pjevači gadni do ekstremnosti.Žene vole moć (priroda ti da karizmu, karakter, autoritet), a kome Bog nije podijelio dobre karte tu moć mu da novac ili slava pa i šonjo poput lika iz sumraka može tucat trebe iznad svoje razine

Edited by c4nton4
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam A-Team.Pratio sam seriju kad sam bio klinac i to je jedini razlog što sam pogledao film do kraja.

Ultra hipersonično preseravanje i nerealna akcija, nezanimljiva priča.Film je namijenjen mlađim uzrastima (do 135 cm visine).Klinci će svakako uživat u filmu, ostali će samo čekat da što prije završi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam A-Team.Pratio sam seriju kad sam bio klinac i to je jedini razlog što sam pogledao film do kraja.

Ultra hipersonično preseravanje i nerealna akcija, nezanimljiva priča.Film je namijenjen mlađim uzrastima (do 135 cm visine).Klinci će svakako uživat u filmu, ostali će samo čekat da što prije završi

 

 

 

da,već sam od ljudi čuo da je katastrofa film pa ga nisam ni namjeravao pogledat.

 

skinio sam "Forget me not",navodno neki dobar film,pa ću danas-sutra pogledat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...