Jump to content
zg-marko_23

Dobri filmovi

Recommended Posts

Građanin opasnih namjera - akcija

Dok nas Jack-pot ne rastavi - komedija

G.I.Joe - SF

Debbie osvaja Dallas - bez komentara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Građanin opasnih namjera - akcija

Dok nas Jack-pot ne rastavi - komedija

G.I.Joe - SF

Debbie osvaja Dallas - bez komentara

 

Debbie osvaja Dallas, to nisam gledao, nesto dobro? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/59connie_3.gif

 

sinoc je bio film "Mourinho osvaja Canp Nou" http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/59connie_3.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako netko ima kakav dobar film za preporučiti neka ga tu napiše...uzeo sam si flat pa planiram obnoviti svoju kućnu kolekciju

21, american beauty, away from her, blades of glory, eternal sunshine.., gran torino, hot fuzz, the informant, longest yard, taken.. hangover Edited by goala

Share this post


Link to post
Share on other sites

phone booth, new moon, knocked up, edge of darkness, volver..

Posted Image

New Moon.Piše na kutiji od DVDa: 'samo za žene i djecu do 9 godina starosti' :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ljubitelje horrora i nadnaravnog-filmovi snimani po knjigama nenadmašnog Stephena Kinga!

 

Domino efekt,Gotika,Dont say a word,Igra skrivača...

 

jedan od najboljih filmova koji sam gledao je definitivno Hachiko Monogatari.riječ je o japanskom filmu snimljenom 1987. godine,a snimljen je po istinitom događaju.od polovice filma suze teku u potocima...film je odličan,nećete požalit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

jedan od najboljih filmova koji sam gledao je definitivno Hachiko Monogatari.riječ je o japanskom filmu snimljenom 1987. godine,a snimljen je po istinitom događaju.od polovice filma suze teku u potocima...film je odličan,nećete požalit!

Volim pogledat japanski film pa sam ga skinuo.Pogledam narednih dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim pogledat japanski film pa sam ga skinuo.Pogledam narednih dana

uh to sam davno gledao, dobar je film. Mislim da je čak prošle godine napravljen remake, ali je američki i sa richard gereom.

 

 

Ja za večeras malo mozak na pašu. 50 inčna plazma i avatar :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh to sam davno gledao, dobar je film. Mislim da je čak prošle godine napravljen remake, ali je američki i sa richard gereom.

 

 

Ja za večeras malo mozak na pašu. 50 inčna plazma i avatar :uredu:

 

 

je,napravljen je remake,ali ga nisam pogledao.vidio sam trailer za njega pa mi se nije svidio,puno odstupa od originala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

je,napravljen je remake,ali ga nisam pogledao.vidio sam trailer za njega pa mi se nije svidio,puno odstupa od originala.

Pogledao sam Hachiko Monogatari.Lijepa priča, svidio mi se film.

Primjeti se da pas nije slušao na glumačkoj akademiji jer ne pokazuje emocije u trenucima kad se pojavi vlasnik kojeg tako željno iščekuje (možda ne razumije jezik pa nije skužio što se od njega očekuje, i ja sam za film morao koristit titlove jer ne znam japanski), a ljudi i lijeni mačak kojeg postarija Japanka miluje u jednom kadru u prvim minutama filma su odradili svoj posao na razini http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/13cheers.gif

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...