Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

25.02.2010.

Recommended Posts

Pa niko ne gadja, ali niko ne gadja da pogodi stativu u fudbalu vec pored nje u gol, tako i teniseri da loptica preko mreze, a sto blize. Cekaj onda kad pogode sam okrajak linije, jer i tad treba da se izvinjavaju http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif Najbolje izvini se na pocetku sto si uopste uzeo reket u ruke :nije:

Predajem se :hysterical::nije:

 

Pametniji popušta :nije:

 

 

Ali sam se u stolnom tenisu našao milju puta da nekog pogodim reketom da mi se nije ispričao :nije:

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predajem se :hysterical::nije:

 

Pametniji popušta :nije:

 

 

Ali sam se u stolnom tenisu našao milju puta da nekog pogodim reketom da mi se nije ispričao :nije:

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

e ali to je moje misljenje, ovi se izvinjavaju na terenu po bon tonu, i ja to ne mogu da promenim. :nije:

 

Osim....

 

Ako uzmem da igram tenis http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz lige Europe sam stavio samo Juventus, sad kad ispadne da sam se zaj.. :hysterical:

 

Moj tiket uplaćen prije desetak minuta :

 

post-4291-1267118940_thumb.jpg

Hm ja sam odigrao kontra logike na Juventus, sto znaci da najverovatnije pogadjas par.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, ala mi krivo sto ce danas neke ekipe izgubit.

 

Al se zato radujem sto ce neke druge pobjedit.

 

 

 

Ma, sto se mene tice, nek pobjedi Sahtjor, a za ostale, kako tko hoce, tako nek mu bude.

 

 

 

:hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte ljudi ozbiljno vas pitam.dali se može gdje sa maesto karticom sa tekučeg računa uplatit u poker ili kladu da se malo igram http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Ja sam upravo nesto prckao po racunu na Unibetu i vidio da ima opcija uplate MAESTRO karticom.

Ali samo vidio , nisam ni probao ni citao kakvi su uvijeti. :nije:

 

Ali sti mu gromova , pa zasto si uzimao one novce koje si imao ako sad nemas s cim igrati. Stvarno me ponekad iznenadjujes momak. :hysterical:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ljudi, sta je ovo? Ajde to sto Rimljani primaju 3 golova u 5 minuta, to me bas i ne iznenadjuje previse, ali to sto Sahtjor gubi od Fulama? Pa gdje to ima pobogu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam upravo nesto prckao po racunu na Unibetu i vidio da ima opcija uplate MAESTRO karticom.

Ali samo vidio , nisam ni probao ni citao kakvi su uvijeti. :nije:

 

Ali sti mu gromova , pa zasto si uzimao one novce koje si imao ako sad nemas s cim igrati. Stvarno me ponekad iznenadjujes momak. :hysterical:

Mislim da kod Unibeta mogu samo Maestro kartice iz UK koje imaju onaj troznamenkasti broj poput CVCa na Electronu, a naše nisu takve http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ljudi, sta je ovo? Ajde to sto Rimljani primaju 3 golova u 5 minuta, to me bas i ne iznenadjuje previse, ali to sto Sahtjor gubi od Fulama? Pa gdje to ima pobogu???

Mene ne iznenadjuje ni jedno ni drugo, sta te cudi sto Sahtjr gubi od jedne ekipe iz premijer lige???? mene bas ne cudi to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte ljudi ozbiljno vas pitam.dali se može gdje sa maesto karticom sa tekučeg računa uplatit u poker ili kladu da se malo igram

Ti se ovom skupu ovdje obraćaš kao da su suvlasnici kladionica.

Izvoli se obratiti svakoj kladionici ponaosob kroz službu za korisnike. Onim kladionicama koje imaju stranice na hrvatskom jeziku, obrati se hrvatskim, a ostalima na jeziku koji znaš i dobit ćeš pravovaljan odgovor. Da bi dobio odgovor od kladionice moraš biti registriran. Ukoliko si registriran, potraži podršku i piši ili chataj.

Sa Maestro karticom i tekućim računom se možeš igrati jedino kod kuće.

Da bi mogao vršiti uplate i isplate u inozemstvo moraš otvoriti devizni račun, a o tome se pisalo i još uvjek piše na forumu. Potrudi se potražiti odgovore u rubrici Kladionice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ne iznenadjuje ni jedno ni drugo, sta te cudi sto Sahtjr gubi od jedne ekipe iz premijer lige???? mene bas ne cudi to.

Ni mene, iskreno.

 

Ti se ovom skupu ovdje obraćaš kao da su suvlasnici kladionica.

Izvoli se obratiti svakoj kladionici ponaosob kroz službu za korisnike. Onim kladionicama koje imaju stranice na hrvatskom jeziku, obrati se hrvatskim, a ostalima na jeziku koji znaš i dobit ćeš pravovaljan odgovor. Da bi dobio odgovor od kladionice moraš biti registriran. Ukoliko si registriran, potraži podršku i piši ili chataj.

Sa Maestro karticom i tekućim računom se možeš igrati jedino kod kuće.

Da bi mogao vršiti uplate i isplate u inozemstvo moraš otvoriti devizni račun, a o tome se pisalo i još uvjek piše na forumu. Potrudi se potražiti odgovore u rubrici Kladionice.

:hysterical:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane i Cantona, kako da me ne cudi, Sahtjor je bar dvije klase kvalitetniji od Fulama, koji treba bit sretan bude li ostao u Premijer ligi, a osim toga igra i kod kuce. Last but not least, koje bi koristi bilo Europi da ispadne jedan Sahtjor, a dalje produzi Fulam? Stvarno ne vidim nikakve logike. Pa nijedna jaka ekipa ne bi volela Fulam kao slijedeceg protivnika vise od Sahtjora. Doduse, sanse za prolaz dalje bi im sa Fulamom bile vece, ali svejedno svatko zeli sto je moguce atraktivnijeg protivnika. Zar nije tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...