Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

06.03.2010.

Recommended Posts

Ajmoo Bosanci jel imate neke informacije o Bosnu-Zadar danas?

Upravo sam i ja ovo hteo da pitam, jel ima neko neku informaciju zasto je na Bosnu pala kvota sa 2.55 > 2.30 ? :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas se trpa na Cibonu, trebalo bi doći lagano, ali...public bet :uredu:

Ovde se ne prima uplata na Cibonu, ja dam otiosao da uplatim u 12.00 al nista nema kaldjenja na taj mec

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod nas se još uvijek može, čak je najzanimljiviji povećani hendikep +10,5 po 2.55 u lutriji i +11,5 u SuperSportu po 2.60. mislim da se to isplati igrati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam i ja ovo hteo da pitam, jel ima neko neku informaciju zasto je na Bosnu pala kvota sa 2.55 > 2.30 ? :uredu:

nema neke posebne informacije, osim klasike da je Zadar u gostima katastrofalan, priča se da neće igrati Boisa i Stipčević, a i sa njima nikako ne opravdavaju koef od 1.50 u gostima. Bosna je domaćinska ekipa i teško se tamo dolazi do pobjede

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema neke posebne informacije, osim klasike da je Zadar u gostima katastrofalan, priča se da neće igrati Boisa i Stipčević, a i sa njima nikako ne opravdavaju koef od 1.50 u gostima. Bosna je domaćinska ekipa i teško se tamo dolazi do pobjede

 

evo i točan info

Hvala :uredu:

Ja sam nazalost stavio 2 na tiket neznajuci za ovo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Ali ko zna, mozda i dodje 2, ipak je po kladionicama Zadar favorit http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je to zbog lose serije ili zbog toga sto krece MLB?

Nema loše serije. NHL ide dalje. Na MLB do početka sezone se ne kladim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se ne prima uplata na Cibonu, ja dam otiosao da uplatim u 12.00 al nista nema kaldjenja na taj mec

Betcity ...Otisam sam uplatiti Kepez +8.5 na 160 eura i kaze mi da je pao hendikep na +6.5 i ja nisam uplatio..A Kepez je dobio 15-16 razlike..4.00 kvota :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...