Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

12.03.2010.

Recommended Posts

Evo dojava stigla od tetke iz Amerike.Navodno golijada:

Naziv kladionice: Expekt

Vrijeme odigravanja: 01:05

Naziv para: Worcester Sharks - Binghampton Senators (Zbroj golova)

Tip para: više od 5.5

Tečaj: 1.700

 

Prodajem prvu za 40€ plus PDV.Svaka iduća dojava 30€ :uredu: plus paket napolitanki

Jel idu napolitanke uz pivo? :uredu:

 

Ma jebem ti pivo popio sam litre i litre tecnosti i sad mi stomak kao balon pod kompresijom. Inace pio sam Stari Pramen ,cesko pivo. Zakljucak: Bolje cehinja nego cesko pivo :nije::uredu:

 

P.S. daj poklonite mi 1 eur na moneybookers da se igram malo nocas :nije:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel idu napolitanke uz pivo? :uredu:

 

Ma jebem ti pivo popio sam litre i litre tecnosti i sad mi stomak kao balon pod kompresijom. Inace pio sam Stari Pramen ,cesko pivo. Zakljucak: Bolje cehinja nego cesko pivo :nije::uredu:

 

P.S. daj poklonite mi 1 eur na moneybookers da se igram malo nocas :nije:

 

Oho ho, pa lepo boga mi..visoko, ni manje ni vise nego cesko pivo, trebalo bi da je dobro ja sam popio jednu samo limenku donela mi sestra iz praga ne mogu sad da se setim koje je da me ubijes, ali poznato njihovo pivo, i bilo je vise nego odlicno :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho ho, pa lepo boga mi..visoko, ni manje ni vise nego cesko pivo, trebalo bi da je dobro ja sam popio jednu samo limenku donela mi sestra iz praga ne mogu sad da se setim koje je da me ubijes, ali poznato njihovo pivo, i bilo je vise nego odlicno :nije:

http://pivni.info/pic/starypramen.jpg

 

Ma pivo je lepo, mozda u momentu jedno od najkvalitetnijih za tu klasu piva (znas ima i piva od 5-10 eura krigla :uredu:) al ako popijes jedno onako iz gusta...sve ostalo je samo visak tecnosti.

 

Hm, nije skupo, bar nije ekstra skupo 2 eura je flasa 0.33, a domace je oko 1 do 1.20 eur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://pivni.info/pic/starypramen.jpg

 

Ma pivo je lepo, mozda u momentu jedno od najkvalitetnijih za tu klasu piva (znas ima i piva od 5-10 eura krigla :uredu:) al ako popijes jedno onako iz gusta...sve ostalo je samo visak tecnosti.

 

Hm, nije skupo, bar nije ekstra skupo 2 eura je flasa 0.33, a domace je oko 1 do 1.20 eur.

 

Pa nije skupo, ako je to cena u kaficu 2 evra stvarno nije. :nije:

 

Kod mene je cena tako nekog najobicnijeg tuborga, becksa itd ili malo jeftinije zavisi opet gde se pije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://pivni.info/pic/starypramen.jpg

 

Ma pivo je lepo, mozda u momentu jedno od najkvalitetnijih za tu klasu piva (znas ima i piva od 5-10 eura krigla :uredu:) al ako popijes jedno onako iz gusta...sve ostalo je samo visak tecnosti.

 

Hm, nije skupo, bar nije ekstra skupo 2 eura je flasa 0.33, a domace je oko 1 do 1.20 eur.

Pa nije skupo, ako je to cena u kaficu 2 evra stvarno nije. :nije:

 

Kod mene je cena tako nekog najobicnijeg tuborga, becksa itd ili malo jeftinije zavisi opet gde se pije..

Ja uvijek najmanje kilu popijem.Pol kile piva me samo uspava, a ova sranja od 0,33 srknem za sekund pa moram naručivat nekoliko komada (a u našim kafičima su oko 4€ , čak i šugavi Tuborg).O točenom da ne govorim, obična voda..

Za ovo što je Bunka naveo nisam čuo.Ja tradicionalno pijem Ožujsko, a u zadnje vrijeme mi je srcu prirastao i Pan.

Što se tiče ovih malih piva, ako ga nude, srknem Carlsberg.

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvijek najmanje kilu popijem.Pol kile piva me samo uspava, a ova sranja od 0,33 srknem za sekund pa moram naručivat nekoliko komada (a u našim kafičima su oko 4€ , čak i šugavi Tuborg).O točenom da ne govorim, obična voda..

Za ovo što je Bunka naveo nisam čuo.Ja tradicionalno pijem Ožujsko, u zadnje vrijeme mi sje srcu prirastao i Pan.

Što se tiče ovih malih piva, ako ga nude, srknem Carlsberg.

Carlsberg je ok pivo, mnogo je dobro... A Pan, znas ono, dosli su nam dani vruci pan se nosi kuci :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tampa guzi Capitalse, a Minesota Sabrese :nije: da li je ovo mozda Cantona jos jedna noc na tvoje preokrete :uredu: :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carlsberg je ok pivo, mnogo je dobro... A Pan, znas ono, dosli su nam dani vruci pan se nosi kuci :uredu:

Baš sam htio pitat danas hoće li se ponovit onaj krah Capitalsima koji im je Tampa kao gost priredila prije mjesec ili dva (čak dan poslije i u nižoj ligi Norfolk{Tampa} razbio Hershey{Capitals} ) :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tampa guzi Capitalse, a Minesota Sabrese :uredu: da li je ovo mozda Cantona jos jedna noc na tvoje preokrete :uredu: :uredu:

U isto vrijeme :nije:

Ne znam.Pratit ću malo da vidim kako će se situacija dalje razvijati :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

po mom skromnom misljenju Buffalo ce preokrenuti :nije:

Da, to je i meni palo na pamet.Stavio sam ih za 2.5€ iz fore na dubl @54. Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je i meni palo na pamet.Stavio sam ih za 2.5€ iz fore na dubl @54.

Gledam sad rezultate zenskog tenisa, ceo dan danas sam se pitao da li Zizela Dulko sunce moje :nije: moze da uzme Enanovoj bar 6 gemova i da dojde over, kad ona i pobedi Enan :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dojava stigla od tetke iz Amerike.Navodno golijada:

Naziv kladionice: Expekt

Vrijeme odigravanja: 01:05

Naziv para: Worcester Sharks - Binghampton Senators (Zbroj golova)

Tip para: više od 5.5 :nije: :nije: :uredu::nije:

Tečaj: 1.700

 

Prodajem prvu za 40€ plus PDV.Svaka iduća dojava 30€ :uredu: plus paket napolitanki

Over prošao.Već na kraju druge trećine je rezultat 4-2 za Worcester Sharkse :uredu:

 

Ovom prilikom zahvaljujem tetki na dojavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...