Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

12.03.2010.

Recommended Posts

Gledam sad rezultate zenskog tenisa, ceo dan danas sam se pitao da li Zizela Dulko sunce moje :nije: moze da uzme Enanovoj bar 6 gemova i da dojde over, kad ona i pobedi Enan :uredu:

Jesi vidio?Dobila prvi set, u drugom gubila 0-2 i koeficijent bio dobar na nju.Znaš da sam se razmišljao da odigram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Over prošao.Već na kraju druge trećine je rezultat 4-2 za Worcester Sharkse :nije:

 

Ovom prilikom zahvaljujem tetki na dojavi.

:uredu:

A reko sam ja danas nece ljudi da ulazu pametno, nego oce da kupuju koje kakve sumnjive dojave na kvoti 5 od kojih se jos niko nije najeo leba :uredu: :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:nije:

A reko sam ja danas nece ljudi da ulazu pametno, nego oce da kupuju koje kakve sumnjive dojave na kvoti 5 od kojih se jos niko nije najeo leba :nije::uredu:

I baš se dogodilo onih 0.1% šanse da neće proć dojava i da treba vratit kintu :uredu:

Kaže čovjek da hoće što više ubacit na listić pa prodaje.Zamisli da je skupio dva soma Eura, izgubio ih, pa još mora vratit približan iznos ekipi s foruma :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I baš se dogodilo onih 0.1% šanse da neće proć dojava i da treba vratit kintu :nije:

Kaže čovjek da hoće što više ubacit na listić pa prodaje.Zamisli da je skupio dva soma Eura, izgubio ih, pa još mora vratit približan iznos ekipi s foruma :uredu:

Ma reko ja danas da se glupost ne komentarise :uredu:

 

Nego sad gledam Pingvini stisli Devilse, a ovi im raspalise golcinu :uredu::nije:

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej vas dvojica jer sabirate jos neke utiske(izlazak,sex itd) ili samo nocni rezultati.Veceras je bio izlazak i jos u toku. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma reko ja danas da se glupost ne komentarise :uredu:

 

Nego sad gledam Pingvini stisli Devilse, a ovi im raspalise golcinu :nije::uredu:

Dobit će to Pingvini.Dvanaestak minuta do kraja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej vas dvojica jer sabirate jos neke utiske(izlazak,sex itd) ili samo nocni rezultati.Veceras je bio izlazak i jos u toku. :nije:

Ja sam odustao od noćnog izlaska.A seksa nema jer sam ozlijedio šaku :uredu:

Kakav ti je to izlazak s kojeg se javljaš na forum, odi radije štipat neke sisice :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobit će to Pingvini.Dvanaestak minuta do kraja

Nema vama dvojici pomoci! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema vama dvojici pomoci! :nije:

Izgleda da nema ni Pittsburghu.Gubi 3-1 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej vas dvojica jer sabirate jos neke utiske(izlazak,sex itd) ili samo nocni rezultati.Veceras je bio izlazak i jos u toku. :uredu:

 

Nema vama dvojici pomoci! :uredu:

 

e cuj njega, pa jel vidis da smo ovde nismo izasli, a kad izadjemo izlazimo za sve pare :nije::uredu::nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da nema ni Pittsburghu.Gubi 3-1 :uredu:

 

Nema fulja su, ove godine nece daleko u play offu,

 

nego gledam sad na Atdhe net mma tv, gledam Orlowskog , a ne mogu da povezem kada je bila borba ne verujem da je uzivo :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e cuj njega, pa jel vidis da smo ovde nismo izasli, a kad izadjemo izlazimo za sve pare :uredu::nije::uredu:

Znas i sam da je najbitniji provod i to minimum sa jednom devojkom i vise!Jebes rezultate,od toga se niko nije naje(b)o. :nije::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem drkati pa se cujemo u toku dana!Pozz!!! :nije:

Laku noć :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...