Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

06.04.2010.

Recommended Posts

Kako bilo da bilo ja danas igram na prolaz Arsenala... (navijački)

 

 

Bilo bi odlično da si to odigrao protiv mene u H2H!!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj Tuto molim te, ako možeš, objasni mi zašto je moj par(LA Clippers) poništen i nije priznat novi par(Granollers) koji je pogođen, dok je kristijanov također poništen jer smo igrali na krivi datum(i Clippersi i Berdych su igrali u nedjelju tako da su s pravom poništeni), ali zato je kristijanov 2. par(Washington) okarakteriziran kao promašen dok moj Granollers NIJE okarakteriziran kao dobitan iako su i njegov i moj par igrali na datum 4. kola(05. 04. 2010. - Ponedjeljak).

 

Ne napadam ni optužujem nikoga, ali ovo je po meni nepravilnost koju treba ispraviti :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj Tuto molim te, ako možeš, objasni mi zašto je moj par(LA Clippers) poništen i nije priznat novi par(Granollers) koji je pogođen, dok je kristijanov također poništen jer smo igrali na krivi datum(i Clippersi i Berdych su igrali u nedjelju tako da su s pravom poništeni), ali zato je kristijanov 2. par(Washington) okarakteriziran kao promašen dok moj Granollers NIJE okarakteriziran kao dobitan iako su i njegov i moj par igrali na datum 4. kola(05. 04. 2010. - Ponedjeljak).

 

Ne napadam ni optužujem nikoga, ali ovo je po meni nepravilnost koju treba ispraviti :uredu:

Editirao si par nakon što si ga postavio, a u pravilima ti piše da će u tom slučaju par biti poništen.

 

Dobar dan http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Četiri kola i niz od četiri promašena para u natjecanjima http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif Da se održalo kolo i na Uskrs niz bi bio pet parova..

Tko hoće iskoristit moj negativan niz može tipovat protiv mene, postavio sam par u natjecanja :uredu:

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne napadam ni optužujem nikoga, ali ovo je po meni nepravilnost koju treba ispraviti

Javno prozivanje nikada nije dobro.

Pročitaj pravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Editira sam par da bi doda donji opis zašto sam postavia novi par...to sam treba naglasit, al eto zaboravia...nema veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Editira sam par da bi doda donji opis zašto sam postavia novi par...to sam treba naglasit, al eto zaboravia...nema veze

Jbg, takva su pravila.Drugi put quotaj ili replyaj na svoj post kad nešto izostaviš da se ne zahebeš :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koji mjesec? za Ožujak meni nije....

Veljača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...