Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

07.04.2010.

Recommended Posts

Dobar dan!

 

Juečer Inter prošao a kiša pala u Bogoti i pitaj Boga kad će se odigrati onaj tenis od jučer.. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, DejPjero se samo šalio. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif (Vidiš da nije prihvatio moju ponudu za opkladu!). Šalu na stranu...

 

Ponavljam još jednom moja iskustva: 6 godina se ozbiljnije kladim, oko 5 godina učestvujem na raznoraznim takmičenjima, do pre godinu dana (kada sam čuo i pristupio BetClubu) gubio sam svaku naduda će na prostoru ex-YU zaživeti jedan korektan takmičarski forum. Ostajao sam uskraćen za nagrade kod nekih tipova u Bosni, prekidana su mnoga takmičenja u Srbiji...Definitivno, BetClub je jedina svetla tačka po ovom pitanju u ex-YU i drago mi je da tako nešto postoji!

 

Meni 10bet nije isplatio prvo mesto za prvi mesec 2010., ali, znam da neki neće verovati, ja mirno spavam jer znam da Tuto i Dwiz stoje iza cele stvari. Jednostavno, stvari koje vrede, u koje je uložen trud i koje su na zdravim temeljima, zaslužuju poštovanje (ako ništa drugo). Ne znam, kako je u drugim ex-YU republikama, ali znam da se u Srbiji takve stvari baš i ne poštuju i ne postoji iole zdrava stvar koju Srbin nije spreman da uništi (argumenti stoje na sve strane u poslednjih 10, 20 i više godina). Ja sam Srbin, ali nisam baš takav!

 

 

Naravno, ovo pisanije se ne odnosi na DelPjera, pišem iz mog ugla uopšteno. Momci iz BetCluba definitivno zaslužuju podršku

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima, evo mene iz prvog ovogodišnjeg proljetnog ribolova

I kako je prošlo?? To neka ribičija ili baš ribolov na moru??

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima, evo mene iz prvog ovogodišnjeg proljetnog ribolova

i???......gdje su slike ulova :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kako je prošlo?? To neka ribičija ili baš ribolov na moru??

na moru. Nije baš dobro, malo se prerano vitar diga, al par kila poštene ribe ima.

 

a slike ulova će pričekat sljedeći izlazak na more, kad bude nešto reprezentativno za pokazat

Share this post


Link to post
Share on other sites

na moru. Nije baš dobro, malo se prerano vitar diga, al par kila poštene ribe ima.

 

a slike ulova će pričekat sljedeći izlazak na more, kad bude nešto reprezentativno za pokazat

Sad će vam uletit par lopti u mrežu :uredu: Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će vam uletit par lopti u mrežu :uredu:

Ajde ne znam za lopte u mreži ali u jedno sam siguran da će uletiti jedno 60-80 prekršaja na tekmi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi bit Jyvaskyla JK-Jaro.

Tako je kod mene u lokalu, i ne daju si uplatu na Jaro.. mada ne bih ih ni uplatio, nego je stvar sto je tako po teletekstima, a kad pogledam na netu svuda je obrnut par... verovtno nema veze ko je domacin jer je u pitanju kup... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ne znam za lopte u mreži ali u jedno sam siguran da će uletiti jedno 60-80 prekršaja na tekmi!

do poluvremena 29........i nije tako strašno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...