Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

07.04.2010.

Recommended Posts

Dobro jutro ekipica!

 

Uspješan dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

javljo sam se par puta al izgleda da nije dovoljno mesec dana tipovati i boriti se, na kraju osvojiti pa mesec dana cekati,,, sad najtezi deo, to treba i dobiti

od toga nema nista

sredice valjda do svetskog prvenstva

Da li si do sada ostao bez nagrade koju si osvojio?

 

Da li je bilo koji natjecatelj na forumu od 2006. pa do danas ostao 'kratkih rukava', tj. bez isplaćene nagrade?

 

Ne znam, čemu toliki sarkazam i toliko omalovažavanje foruma.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si do sada ostao bez nagrade koju si osvojio?

 

Da li je bilo koji natjecatelj na forumu od 2006. pa do danas ostao 'kratkih rukava', tj. bez isplaćene nagrade?

 

Ne znam, čemu toliki sarkazam i toliko omalovažavanje foruma.

 

Lijep pozdrav.

 

Ma, DejPjero se samo šalio. :uredu: (Vidiš da nije prihvatio moju ponudu za opkladu!). Šalu na stranu...

 

Ponavljam još jednom moja iskustva: 6 godina se ozbiljnije kladim, oko 5 godina učestvujem na raznoraznim takmičenjima, do pre godinu dana (kada sam čuo i pristupio BetClubu) gubio sam svaku naduda će na prostoru ex-YU zaživeti jedan korektan takmičarski forum. Ostajao sam uskraćen za nagrade kod nekih tipova u Bosni, prekidana su mnoga takmičenja u Srbiji...Definitivno, BetClub je jedina svetla tačka po ovom pitanju u ex-YU i drago mi je da tako nešto postoji!

 

Meni 10bet nije isplatio prvo mesto za prvi mesec 2010., ali, znam da neki neće verovati, ja mirno spavam jer znam da Tuto i Dwiz stoje iza cele stvari. Jednostavno, stvari koje vrede, u koje je uložen trud i koje su na zdravim temeljima, zaslužuju poštovanje (ako ništa drugo). Ne znam, kako je u drugim ex-YU republikama, ali znam da se u Srbiji takve stvari baš i ne poštuju i ne postoji iole zdrava stvar koju Srbin nije spreman da uništi (argumenti stoje na sve strane u poslednjih 10, 20 i više godina). Ja sam Srbin, ali nisam baš takav!

 

 

Naravno, ovo pisanije se ne odnosi na DelPjera, pišem iz mog ugla uopšteno. Momci iz BetCluba definitivno zaslužuju podršku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni 10bet nije isplatio prvo mesto za prvi mesec 2010., ali, znam da neki neće verovati, ja mirno spavam ...

Trebao si dobiti PM od Dwiza u kojem piše da 'Nažalost imamo problema 10betom koji ne želi svima isplatiti nagrade' te da vam Dwiz 'nudi naknadu u visini nagrade koju ću isplatiti na vaš neteller račun kojeg je potrebno otvoriti putem linka: http://www.bet-club.com/go.php?link=neteller .

Sve dalje je na tebi i ostalim dobitnicima koji su dobili PM od Dwiza, a nisu im uplaćene nagrade od 10beta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si dobiti PM od Dwiza u kojem piše da 'Nažalost imamo problema 10betom koji ne želi svima isplatiti nagrade' te da vam Dwiz 'nudi naknadu u visini nagrade koju ću isplatiti na vaš neteller račun kojeg je potrebno otvoriti putem linka: http://www.bet-club.com/go.php?link=neteller .

Sve dalje je na tebi i ostalim dobitnicima koji su dobili PM od Dwiza, a nisu im uplaćene nagrade od 10beta.

 

 

Da, da, dobio sam PMove od Dwiza, zbog toga sam i napisao "da mirno spavam". Trenutni je problem što mi u Srbiji nemamo pristup Netelleru, ali Dwiz će, kako reče, smisliti nešto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan dobri ljudi. Nek vam je sa srecom danas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si dobiti PM od Dwiza u kojem piše da 'Nažalost imamo problema 10betom koji ne želi svima isplatiti nagrade'

Cime li sam ja "zasluzio" da meni isplate? Ali kad pogledam da moram 12 puta da to okrecem :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...