Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

11.04.2010.

Recommended Posts

c4nton4......... šta ništa od subotnjeg izlaska ?

ej evo mene od subotnjeg izlaska .................. pijan sam kao majka

 

Rijeka tukla Medjumurje 5:1, ej a ja uvwek u kladionici igram na reku i izgubim, jer ona mij e ostala kao dobra ekipam jos dok je bila sfrj, pa sam ao mali pratio rezultate, imao sam 6 godina, rijeka -spartak 2:0, secam se kao juce.. bese neka, al ne bitno to..

 

Barsa tukla Real , predvidljivo, ubija ekpa , koliko su dobri.. najaci satav na planeti, uh svaki respekt za ekipu, ma igraju ljudi taj fudbal, i gotova stvar,,

jedno je evidentno, zapamtite sada moje reci, protiv Intera ce pasti, nece proci.. tako to bude u 70% slucajeva :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

::whaat:

Ja ostao kući.Nakon tekme došla ekipa na piće, neki nastavili u disko,neki ostali..Nabijem Pingvine na k.. s j.... Atlantom.Ne znam što mi je s tipovanjem u natjecanju, jedini par koji pogrešno prognoziram stavim u natjecanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej evo mene od subotnjeg izlaska .................. pijan sam kao majka

 

Rijeka tukla Medjumurje 5:1, ej a ja uvwek u kladionici igram na reku i izgubim, jer ona mij e ostala kao dobra ekipam jos dok je bila sfrj, pa sam ao mali pratio rezultate, imao sam 6 godina, rijeka -spartak 2:0, secam se kao juce.. bese neka, al ne bitno to..

 

Barsa tukla Real , predvidljivo, ubija ekpa , koliko su dobri.. najaci satav na planeti, uh svaki respekt za ekipu, ma igraju ljudi taj fudbal, i gotova stvar,,

jedno je evidentno, zapamtite sada moje reci, protiv Intera ce pasti, nece proci.. tako to bude u 70% slucajeva :whaat:

Kod nas danas na Barcu kvota uSupersportu bila 3.00.Buraz ju je iskoristio s još nečim u kombu , valjda mu je tiket prošao http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Forza Inter.Ali mi je svejedno tko prođe jer je Messi chudo

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro ekipica!

 

Uspješna i ugodna nedjelja! :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan ticket za izbijanje 30kn iz đepa! :whaat:

 

Posted Image

 

dobar dan....Baptista - prepisao sam jer mene danas glava bole!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan dobri ljudi. Nek vam je sa srećom danas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...