Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

20.04.2010.

Recommended Posts

\JEl moze taj bonus tip u Hrvatskoj lutriji da se igra u singlu? u HL bas dobre kvote imaju :blink:

Ja mislim da može,u SuperSportu može bez beda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da može,u SuperSportu može bez beda!

Ovo su kvote iz recimo balkan beta gde se ja kladim i oni imaju u vecini slucejava najjace kvote kod mene :blink:

 

NTER - BARCELONA 2.90 3.15 2.40

 

a Hl NTER - BARCELONA 3,10 3,30 2,70

 

pa ti vidi :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da se ne igra mec Sepi-Martin Albert vec Albert igra sa Kukuskinim, ocigledno se ovaj nije pojavio, a kvota meni onda 1, valjda :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su kvote iz recimo balkan beta gde se ja kladim i oni imaju u vecini slucejava najjace kvote kod mene :blink:

 

NTER - BARCELONA 2.90 3.15 2.40

 

a Hl NTER - BARCELONA 3,10 3,30 2,70

 

pa ti vidi :uredu:

Imas u LAVOVI 2.90 3.20 2.40

 

i Euro sansa 3.00 3.00 2.45

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da hoce stalno ovako kao sinoc :uredu: Sve bih prepisao i zaradio penziju do narednog SP-a :blink:

e da...i meni jučer nakon katastrofalnog vikenda fenomenalan dan, da san odigra singl kvotu 32 mislim da bi pogodio. Jednostavno zakon velikih brojeva, nakon onakve katastrofe u petak subotu i nedilju sa 6 popušenih listića jučer je morao proći da ga je*eš

 

Usput, dobar dan svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppi -ne igra se-, Volandri -ne igra se-, Lopez gazio Dolgopolova, ovaj predao, to su mi već 3 kvote 1 na listiću...ako ovako nastavi... :uredu:

Dobitak na listiću mi je već sa 600 pao na 180 s ova tri poništena para... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da htio sam vas pitati dali zna tko još ovaj tip foruma da se ne moraju pisati analize u natjecanjima jer iskreno ni ne stignem baš pa mi ovaj sistem odgovara tipa Expekt natjecanje na ovom forumu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su kvote iz recimo balkan beta gde se ja kladim i oni imaju u vecini slucejava najjace kvote kod mene http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

NTER - BARCELONA 2.90 3.15 2.40

 

a Hl NTER - BARCELONA 3,10 3,30 2,70

 

pa ti vidi :uredu:

Ja sam neki dan slago ticket,uglavnom radilo se o tri tekme,u germaniji mi došo tečaj 1,85 u SuperSportu oko 1,95, a u lutriji 2.05! tu sam uložio 500kn i brat bratu u lutriji sam dobio za iste pare sto i kusur kuna više! Ma lutrija je zakon,sve više nju preferiram od lokala,germanija totalna koma,pušiona! A što je najgore,od germanije do lutrije ima 10 metara u lutriji nikog a u germaniji hrpa cigana i svakodnevnh luzera.. :blink: ! To mi je 10 min od kuće pješke,a SuperSport pola minute! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što je najgore,od germanije do lutrije ima 10 metara u lutriji nikog a u germaniji hrpa cigana i svakodnevnh luzera.. :uredu: ! To mi je 10 min od kuće pješke,a SuperSport pola minute! :blink:

ti si negdi kod stadiona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si negdi kod stadiona?

Kojeg,tamo na verudi di sad igra Istra? Pa ono,malo gore oko 10-15 min hoda! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojeg,tamo na verudi di sad igra Istra? Pa ono,malo gore oko 10-15 min hoda! :uredu:

da, tamo sam i mislio. Pretpostavljam da misliš na germaniu kod tržnice na verudi kad si spominjao cigane, jednom sam tamo ušao i nikad više...doduše nije ni ona kod mornaričke bolja :blink:

Al da, htio sam reći da je to meni glavna ruta kad san u puli, đir do supersporta kod konzuma ili stadiona, pa do lutrije, pokupim obadvi ponude pa u prvu birtiju na kavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojeg,tamo na verudi di sad igra Istra? Pa ono,malo gore oko 10-15 min hoda! :uredu:

Daj označi lokaciju na google maps da svi znamo gdje da te nađemo :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...