Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

20.04.2010.

Recommended Posts

??? di? u kojoj kladi?

bet365.Sredinom druge trećine ako ekipa gubi dva razlike (što se u hokeju lako nadoknadi), kvota raste od desetke do pedesetke ovisi da li je ekipa gledana kao favorit prije susreta ili obratno.Imaš mojih tiketa tamo u trećem mjesecu u BC caffeu pa pogledaj kvote

Share this post


Link to post
Share on other sites

di ste pycke :uredu:

Napokon si nadogradio Firefox pa možeš pisat postove? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

druga stvar su transferi novca sa kojim mogu imati problema, a ovi u banci te nesto gledaju sumnjicavo kada podizes kintu sa virtuonke koja je namenjena uglavnom za transfer novca u jednom smeru... :blink:

Ja do sad nisam imao problema s tim. Jedino su na Bet-at-home par puta odugovlačili sa isplatom. Al u praksi sve preko moneybookersa radim i s transakcijama i sumnjivim pogledima nemam problema

 

bet365.Sredinom druge trećine ako ekipa gubi dva razlike (što se u hokeju lako nadoknadi), kvota raste od desetke do pedesetke ovisi da li je ekipa gledana kao favorit prije susreta ili obratno.Imaš mojih tiketa tamo u trećem mjesecu u BC caffeu pa pogledaj kvote

e jbg, nemam tamo account. Možda i expekt i unibet imaju tako, baš ću vidit večeras, iako s obzirom na dosadašnje playoff rezultate u nhl-u, 2 razlike se ne nadoknađuje baš lako

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbg, nemam tamo account. Možda i expekt i unibet imaju tako, baš ću vidit večeras, iako s obzirom na dosadašnje playoff rezultate u nhl-u, 2 razlike se ne nadoknađuje baš lako

Meni osobno najpoštenije dvije klade, bet365 i Expekt.Nemam problema niti nebuloza s njima nikad.

 

ma zbog nadogradnje i nisam mogao :uredu: ali evo sad za divno čudo normalno radi

ali nisam vas propustio čitati http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Vidio sam da si bio prisutan ovih dana :blink: Ja za BC koristim Chrome http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pozdrav do poslije LP :uredu:

Sono interista, al zbog Messija mi je svejedno tko će ić dalje :blink:

 

Evo kome treba stream za Inter - Barca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...