Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

24.04.2010.

Recommended Posts

Slazem se potpuno. Ali se moram osvrnuti na ovog Berbatova, za dobrobit Manchester, oni se moraju rijesiti ovog invalida podhitno...

Uh teska utakmica...mada je United dominirao, ipak zahvaljujuci neshvatljivom potezu Rafaela (ne znam zasto nije pokusao glavom izbiti loptu) Tottenahm zamalo nije dosao do boda...Bojao sam se Lennona, o nasrecu ovo je bio ipak Nanijev dan...

 

Ima se jos nade za titulu...valja Chelsea-u ici u Liverpool....

 

Sto se tice Berbatova, zaista se ponasa kao nekad Pancev...Ali to vise nije taj stil igre...Zao mi je sto nije Tevez umjesto Berbatova...Nadam se da ce ga prodati, a kupiti recimo Dzeku http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ok, nije invalid, al da, tribaju ga se riješit. On je old-school napadač, stoji mirno u 16 i čeka loptu, eventualno posprema odbijance, i u zatvorenijim ligama to prolazi. to prolazi čak i u slabijim engleskim klubovima koji još uvik igraju "engleski" sa dugim loptama. Ali unitedu treba napadač koji više sudjeluje u akcijama, otvara prostor i više se kreće bez lopte. Macheda ima potencijala, sviđa mi se kako igra. Iako je talijan http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Da, ovo i ja potpisujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne provociram. samo pitam.

a odgovor je poslat jos davno i ne shvacam jednu stvar.

zasto i ti i dviz odmah dizete frku oko toga ako neko pita kad ce biti nagrada koju je osvojio?

odmah usmeravas na pm, sta je tu tajna nesto?

za nagrade i ucestvujemo svi pa ako osvojim i ako samo pitam hoce li biti sta od te nagrade koja je u 2 mesecu osvojena,{a pitanje postavljam krajem 4 meseca jer mi tu nesto nije bas najjasnije}

zasto odma mene stavljas u polozaj provokatora,

ne razumem taj veo tajne

Nema tu nikakve tajne.

 

Dwiz je 15.04.2010. dostavio cirkularnu poruku sljedećim dobitnicima nagrada: Baksuz, Bunka, delpjero, EXERBET, ivemali, kladioničar, Tuto, sa sadržajem:

 

Pozdrav,

 

Budući da imamo problema s 10Bet.com koji ne želi isplatiti nagrade, nudim vam dvije opcije koje će biti realizirane u najkraćem mogućem roku tj. čim se svi izjasne.

1. opcija - isplata naknade u visini osvojene nagrade na neteller račun.

2. opcija - 15 EUR na bet-at-home kladionici bez obzira na osvojeno mjesto.

--------------------------------------------------------

Molim vas da mi što prije javite koja opcija vam više odgovara i navedite odmah i sljedeće podatke:

1. opcija - broj računa i e-mail adresa na koju je registriran taj račun

2. opcija - broj bet-at-home računa

--------------------------------------------------------

Još jednom se ispričavam na kašnjenju i nastalim komplikacijama.

Hvala

 

Nadam se da si primio navedenu poruku i odgovorio mu. Ukoliko nisi to je tvoj problem. Ja sam svoje izabrao i dobio.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobedi Rijeka, a sa njom moj listic je ostao ziv :uredu:

 

 

Da vam kazem jednu stvar, koju ne treba uraditi nikad, i na tudjim greskama da se nauci. 2 godine se intezivno kladim, ali to nije dovoljno da neke stvari ukapiram i izgleda da dok dobro ne puknem po dzepu necu se opasuljiti. Odlazim danas u lokalnu kladionicu (citaj budjavu balkan bet) sa sastavljenim tiketom na kome se nalazi 3 para iz srpske lige, jedan par iz engleske i jedan par iz madjarske. Necu navoditi parove jer su prosli i nije to toliko bitno. Poenta price je sledeca, zaticem se sa odgovorom radnika na pultu (debelog Nikole) koji mi odgovara da ovaj listic ne mogu uplatiti jer ne moze da se igra vise od jedne utakmice iz srpske lige http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif ja vicem u k...ac sve, ali opet pravim kardinalnu gresku. iz besa sastavljam drugi tiket koji nema veze vise sa prethodnim, koji sam celo jutro promatrao.... listic koji mi nije dozvoljen da odigram dolazi (naravno) , a ja sada ostajem da cekam 2 NHL tekme od koji ce me jedna verovatno opet izjebati kao sto je to bio slucaj u prethodna 2, 3 listica.

i zakljucak je ako vec igrate kladionicu, igrajte da dobijete, a ne da izgubite. da nisam bio lenj kao sto jesam bio, morao sam otici do udaljenije kladionice i odigrate parove koje sam nameravao, u suprotnom onda i ne treba da ocekujem nikakav dobitak http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeni Dinamo da gol ne može dat, to je neshvatljivo..Čekam više od 2.5 na toj tekmi i kita od toga najvjerovatnije nabijem ih na k..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeni Dinamo da gol ne može dat, to je neshvatljivo..Čekam više od 2.5 na toj tekmi i kita od toga najvjerovatnije nabijem ih na k..

I Sammira i Majmunčića i Jurčića i Mamića i Cufrea i Kovača i Bišćana i itd..kakvi debili, znao sam da će kiksat..al bez da daju gol nisam.Ova liga je smijurija, a igrači koji dođu jedan na jedan s golmanom i čak niti ne puknu loptu jer se zbrejkaju neka ostanu doma i j.. crnobijeli televizor http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...