Jump to content
Sign in to follow this  
Dusko

07.05.2010.

Recommended Posts

dobro jutro svima :nije:

 

odbojka me ubi jučer.samo belchatow za 300 čistog...

I mene su skurili na jednom listiću a koef. je bio 1,15 !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam samo kako si to mogao da zaboravis :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Jel vjeruješ da se kajem http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_cry.gif

dobro jutro ljudi. popit kavicu pa odoh ja za Pulu

Ako ideš biciklom, pripazi.Ima kamenčića po cesti nakon Ravne Gore :nije:

 

Pozdrav ljudi :nije::nije:

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ideš biciklom, pripazi.Ima kamenčića po cesti nakon Ravne Gore :nije:

Mislio sam na rolama, al sad zbog tih kamenčića moram prominit plan. Kad već neman Segway... Romobil! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Odoh malo na trčanje dok je lijepo vrijeme :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ideš biciklom, pripazi.Ima kamenčića po cesti nakon Ravne Gore :nije:

Ma neee , kad si zadnji put isao tuda? To je ocisceno jos u utorak. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledam nešto ponudu, na đokovića su opet stavili po meni previsok hendikep. Jučer sam skinuo singl jer su na Fogninia +7,5 stavili 1.70. A koliko sam vidio, dosta često Đoko svojima malo popušta, nije baš da ih gazi, u pravilu hendi i under ne prolaze, tako da bi danas ako ne +5,5@2.40 na Krajinovića, moralo proći 6,5@1.85

Ja singliram 5,5 pa bumo vidli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima jel ko od vas ovdje kupuje preko koje web aukcije kaj vidim da ima milijon toga.

 

Pa ako da jel može se tu koja stranica preporučiti?

 

Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a po meni zicer dana, BATE Borisov-Dnepr Mogilev gost ne daje gol nema nigdi u ponudi. Idem singlirat točan rez 1-0 i 2-0 još prije puta pa što bude bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima jel ko od vas ovdje kupuje preko koje web aukcije kaj vidim da ima milijon toga.

 

Pa ako da jel može se tu koja stranica preporučiti?

 

Hvala!!!

e-bay,e-bay i samo e-bay :nije:

aukcije.hr su prije bile ok, sad se većinom prodaju stvari iz hong konga i sl. koje čekaš 30ak dana jer ih direkt uvoze, i eventualno marke, odore, značke, medalje i sl.

 

proša san ih dosta, na svakoj san nešto naša i kupija, al e-bayu stvarno nema ravnog. uplata priko paypala, u dosta slučajeva čak i besplatna dostava (a za veće pakete nikad više od 10$ nisam platio dostavu uz smiješno nisku cijenu paketa). nemoj se uopće mučiti sa ostalima

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-bay,e-bay i samo e-bay :nije:

aukcije.hr su prije bile ok, sad se većinom prodaju stvari iz hong konga i sl. koje čekaš 30ak dana jer ih direkt uvoze, i eventualno marke, odore, značke, medalje i sl.

 

proša san ih dosta, na svakoj san nešto naša i kupija, al e-bayu stvarno nema ravnog. uplata priko paypala, u dosta slučajeva čak i besplatna dostava (a za veće pakete nikad više od 10$ nisam platio dostavu uz smiješno nisku cijenu paketa). nemoj se uopće mučiti sa ostalima

Ma nisam nikada to probao jer tu se uvijek i carina mora platiti i onda me nekako već sa carinom ispadne skuplje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam nikada to probao jer tu se uvijek i carina mora platiti i onda me nekako već sa carinom ispadne skuplje!

e vidiš ja nikad ni carinu nisam platio. većinom se sve šalje kao dar. sestra mi je par puta dobila račun za acrinu, ja osobno nikad, čak ni kad sam ga tribao dobiti (nadam se da nitko iz carine ne visi na ovom forumu) :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...