Jump to content
Sign in to follow this  
Dusko

07.05.2010.

Recommended Posts

jankovicku sam gledo juce, predobro igra.. ak tak opet danas odigra nitko ju nemoze zaustavit.

 

 

jankovićka mi je jučer bila zicer dana,ali nisam uspio izbjeć belchatow... :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu vjerovat da postoje takvi debili...

Pa kakav to idiot možeš biti da ti žena "proda" takvu priču... :tzare:

 

a očito ni ta žena nije baš najbistrija.dobro,ipak je lik daleko ispred nje...

upravo sam to hteo reci :tzare:

 

jankovićka mi je jučer bila zicer dana,ali nisam uspio izbjeć belchatow... :nije:

i meni je bila izgledna juce, mada danas ne bas tako, ipak je to Serena

Ivanovicka ako ponovi partije kao do sada nema sta da trazi ova Martinez , ja sam je uzeo po 1.55

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam to hteo reci :tzare:

 

 

 

i meni je bila izgledna juce, mada danas ne bas tako, ipak je to Serena

Ivanovicka ako ponovi partije kao do sada nema sta da trazi ova Martinez , ja sam je uzeo po 1.55

i ja ju danas izbjegavam,ne volim protiv serene igrat iako mislim da bi jankovićka mogla pobijedit i drugu sestru.

a ivanovićku više nikad ne igram.da je barem upola toliko dobra tenisačica koliko je lijepa,bila bi uvjerljivo prva na ljestvici.nažalost nije...jako puno puta sam pao na njoj,i više se ne klaim ni na nju ni kontra nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja ju danas izbjegavam,ne volim protiv serene igrat iako mislim da bi jankovićka mogla pobijedit i drugu sestru.

a ivanovićku više nikad ne igram.da je barem upola toliko dobra tenisačica koliko je lijepa,bila bi uvjerljivo prva na ljestvici.nažalost nije...jako puno puta sam pao na njoj,i više se ne klaim ni na nju ni kontra nje.

potpuno si u pravu, medjutim, kada bi svi sportisti imali konstantu u igri i znalo se kako ce igrati, kvota na njih obicno je onda 1.01, 1,03 to imamo slucaj kada Nadal igra na sljaci. postavlja se p[itanje na sta onda se kladiti, ali isto takodje kada me neko vise puta zezne poslega odredjeno vreme izbegavam igrati, mada je Ana u par navrata otkada me je zeznula na proslom turniru za jedan lep lokalac, od tada dobija da ne poverujes ... steta sto nisam singlao lepog bi plusa bilo :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa dobar dan!!

 

Šta ima,vidim da se ovdje pišu kojekakvi eseji,a nemam vremena ni prdnut a kamoli čitati iste...

 

:tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankovićka je carica ima tri puta više neforsiranih greški u prvom setu nego Serena!!!

Edited by tvicenti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankovićka je carica ima tri puta više neforsiranih greški u prvom setu nego Serena!!!

Sad ce se ona popraviti!!!!

 

:tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce se ona popraviti!!!!

 

:tzare:

popravila se, osvojila drugi, vratila brejk u trećem i na kraju dobila u tie-breaku. respect :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...