Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

16.06.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

williams kladionica

 

21:00 Meksiko - Angola 1 1,40

 

ulog:10

 

S večerašnjom utakmicom mexico će nastojati da osigura drugi krug. U prvoj utakmici su teze nego sto se cini (mada rezultat tako ne govori, ali ne govori to ni za sinocnju utakmicu Engleza, pa smo vidjeli kako su "lagano" dobili) pobijedio Iran. Iako su Iranci drzali nerijeseno do pred kraj, Meksikanci su sa dva gola u finisu meca, prelomili utakmicu i osigurali vazne bodove. Danas ih ceka teoretski laksi protivnik, gdje bi trebali potvrditi prolaz i onda u u posljednjoj utakmici protiv Portugala odigrati samo revijalnu partiju.

Angola je najslabija ekipa ove skupine. Svoju igru bazira na obrani i kad prime rani pogodak kao protiv Portugala, za njih je utakmica prakticki zavrsena. Vecina igraca Angole igra u domacem prvenstvu, dok tek manji broj igra u Evropi (pretezno u Portugalu) i mislim da se kvalitetom ne mogu mjeriti sa Meksikancima.

Osobno ne vidim nacina na koji bi Angola danas mogla iznenaditi. Za Meksikance je ova utakmica biti ili ne biti, jer je tesko za ocekivati da ako danas kiksaju, da mogu iznenaditi Portugal u zadnjoj utakmici. Teoretski i sa bodom bi prosli, ali sta ako onda u zadnjem kolu Angola iznenadi Iran i ode Mexico kuci? Ne vjerujem u takav rasplet i prije mi se cini da ce Meksikanci jurnuti od samog starta da sto prije pokusaju slomiti Angolu, a hoce li u tome uspjeti, vidjet cemo. Ja osobno mislim da hoce bez vecih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-1,5/Houston - Kansas City 1 ( 1,85 )

Ulog 10

Početak iza ponoći

Kladionica Favorit.

Houston je kvalitetniji + bolji startni pitcher + domaći teren = pobjeda Houstona s hendikepom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marquez R.(MEX) 1.daje gol 15.00(21.00h)Supersport

 

ulog 10 bodova

 

Marquez je odličan igrač što i potvr

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:05 Pittsburgh - Minesota

tip 1

koef 2,05 Germania

ulog 10

 

Bacac pitsburgha ima 5 uzastopnih pobjeda kao underdog. Mislim da ga stavljaju kao underdoga samo zato sto je inace cijela ekipa pirata slaba, on je jedina pozitivna stvar kod njih

 

Minesota je slaba u gostima. Ovo je najveci Value bet dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

SuperSport

 

01:05 - 19530 - Philadelphia (1.in) - Tampa

Tip: 2

Tečaj: 4,00

Ulog: 10

 

Za 'underdoga' Tampu večeras starta 25-godišnji rookie Shields(2-0, 2.65 ERA) koji je zadnje dvije pobjede ostvario na gostovanju. Očekujem da TB iznenadi Philiese bar u 1. inningu, ako ne i na kraju.

 

Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...