Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

08.05.2010.

Recommended Posts

I ja sam danas pao samo na Jankovicki...e sta da kazem, zao mi je sto sam na tom listicu imao finih pogodjenih kvota...Nikako nemam srece u tenisu, ocito cu se bataliti kladjenja na taj sport...

 

Laku noc ljudi....do sutra..

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi su oko 8, singliraj sva 3 :blink:

Sve tri dobili favoriti :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan evo me sa tenisa :uredu: , mrtav sam slomljen jer sam umesto tehnikom igrao na snagu pa me bole zglob oce da prsne :blink:

...

evo me, nije mi tesko pao poraz Bruinsa u oT nego pobeda Flajersa u Ot'u, to sam pao jer sam igrao cistog keca i under San Antonio koji je prosao za poen, i pao sam sve pare sto su mi ostale juce sam spiskao, od Ane, pa ne znam ni sam igrao sam jos neka govna sve za 15, 20 jura i otislo sve tako da sad vise nema kladjenja dok mi ne pristigne nesto :blink:

Tenis je možda jedini sport u kojem ne blistam kad ga odigram s ekipom..

 

I meni su zamijenili prijenos Jankovićke na Eurosportu s nekim debilima koji se utrkuju bajkovima po sijenu i po nekom kvartu..

 

Ma ta klada ko da se uroti protiv čovjeka.Ja danas dobio nešto malo na Čiliću.Za veći iznos me zajeble Švabe na live jer mi je trebao još jedan gol u prvom poluvremenu u tekmi treće Švabske i kurve ga dali u prvim sekundama drugog poluvremena..Imao sam za sitno točan rezultat Sevilla-Barca 3:4 i Rijeku u dublu za pet kuna u Bwinu i skoro prođe (dobitak oko 2500 kn)..

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi smiješno kad bi Pittsburgh kiksao u trećoj :blink:

 

A Yankeesi ponovno razveselili Boston

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma greska , a ne da mi obrisati pa moram nesto napisati. :blink:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...