Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

08.05.2010.

Recommended Posts

dobar dan evo me sa tenisa http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif , mrtav sam slomljen jer sam umesto tehnikom igrao na snagu pa me bole zglob oce da prsne :nije:

Ja dojave ne igram.Slučajno ako doleti neka rođo-rođi sistema možda bi odigrao ako se slažem s ishodom.Ili dojava licem u lice, pa da pronađem čovjeka i udubim mu lubanju ako flisnem

da, :nije:

 

Ja ne znam koji je smisao ovog HRTa i plaćanja pretplate kad ne mogu bar osigurat da se pogleda neki tenis, bar na onom + kanalu.Popunjavaju program reprizama duhovnih emisija iz devedesetih, tv kalendarima i sapunicama.Što je slijedeće na bogatom repertoaru nacionalne televizije?Možda nanovo repriziraju Terra X za vrijeme SP :uredu:

isto, mamu im

Imaš Jankovićku na Eurosport 2

imam euro sport 2, ali nema tog tenisa jer to nije taj euro sport 2 :nije:

Vidim nešto nema Baneta, mora da ga je prilično pogodio poraz Bruinsa u OT :uredu:

evo me, nije mi tesko pao poraz Bruinsa u oT nego pobeda Flajersa u Ot'u, to sam pao jer sam igrao cistog keca i under San Antonio koji je prosao za poen, i pao sam sve pare sto su mi ostale juce sam spiskao, od Ane, pa ne znam ni sam igrao sam jos neka govna sve za 15, 20 jura i otislo sve tako da sad vise nema kladjenja dok mi ne pristigne nesto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da su zatvoreni oni vicevi na forumu,pa evo ovdje jednog koji me danas poprilično nasmijao:

 

Ogromna zaustavljena kolona na Zagrebačkoj zaobilaznici.

Jedan vozač za volanom u svom autu počeo se jako živcirati, u jednom

trenutku spusti prozor i iz sve snage zaurla na čovjeka koji pješke ide od

auta do auta:

Ma koji se to kurac događa?!?"...

"Grupa terorista je zatočila u autu Jadranku Kosor i traže otkupninu od

milion kuna! Kažu da će je politi benzinom i živu zapaliti ako ne dobiju

pare.

Skupljamo među vozačima koliko ko može dati ."

...i koliko ste do sada skupili'"

". 274 litre i četiri upaljača .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veche ljudofi!!

Vece

 

Priznaj da si do danas bio na policiji zbog one eksplozije prije par dana. :blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vece

 

Priznaj da si do danas bio na policiji zbog one eksplozije prije par dana. :uredu::blink:

He he,nisam imao pojma da je neš ekslpodiralo,danas sam slučajno u novinama pročitao,a jbg šiptarsko-narkomanska posla.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...