Jump to content
Sign in to follow this  
m&m

29.05.2010.

Recommended Posts

Uživate... odmarate.... :uredu:

 

Nekom jutro.. nekom dan.. samo nek je dobar :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro (valjda do podne)!

 

I danas uspjeha neka vam On podari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i od mene....Zelim vam uspjesan kladionicarski dan...

 

Ja sam danas na poslu,. kisa je vani, tako da cu slobodno vrijeme iskoristiti za zaradjivanje dodatnih para :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ja jucer da ce Boston proci i da nema slabiju ekipu od Orlanda...Tesko je dostici 0 :3 u seriji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak je dobio Boston s hendikepom...pa ti ameri su ludi za prognozirati :uredu:

Boston je veoma iskusna ekipa sa vrhunskim pojedincima...Ja sam znao da ce proci, cak sam mislio i da ce biti 4:0 ili 4:1...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kažem za pobjedu! To je bio dobar tip na Boston, zato se nisam upuštao u tipovanje osnovne utakmice. Nego je upitan hendikep - a to je odlučujuća utakmica, trebala je po svim logikama biti egal :uredu:

Pogotovo jer se krajem 1. četvrtine ozljedio Rondo, igrač koji vodi Boston i bez njega ne bi prošli ni prvi krug :uredu:

onda je mali patuljak Nate Robinson uskočio i dobro su ih razguzili, opet kažem - pobjeda=realno, razvaljivanje=iznenađenje...dobra su ekipa, iskusna i igraju timski :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kažem za pobjedu! To je bio dobar tip na Boston, zato se nisam upuštao u tipovanje osnovne utakmice. Nego je upitan hendikep - a to je odlučujuća utakmica, trebala je po svim logikama biti egal :uredu:

Pogotovo jer se krajem 1. četvrtine ozljedio Rondo, igrač koji vodi Boston i bez njega ne bi prošli ni prvi krug :uredu:

onda je mali patuljak Nate Robinson uskočio i dobro su ih razguzili, opet kažem - pobjeda=realno, razvaljivanje=iznenađenje...dobra su ekipa, iskusna i igraju timski :uredu:

Da, dijelim tvoje misljenje u vezi hendikepa...A sto se povrede tice, ipak mislim da je snaga Bostona timski ucinak, a ne jednog igraca, mada naravno izostanak najboljih smanji snagu ekipe, ali ako rezerve imaju svj dan i odigraju nadahnuto onda i nema veze, barem koliko ja pratim NBA ligu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...