Jump to content
Sign in to follow this  
micha

13.06.2010.

Recommended Posts

Dobra, dobra! Nego došlo je do nekakvih komplikacija oko vrćenja bonusa! Jer mi nisu označili listić još uvijek kao odigran(izgubljen) i stoji mi zabrana dizanja novca sa računa dok se to ne označi!

Ja nisam otvorio account kod njih jer mi oni njihovi 'uvjeti i odredbe' od pet-šest točaka ne drže vodu.Online klade koje su godinama u biznisu lijepo sve navedu i nemaš straha od registracije.Ali u ovom momentu ima malo previše nejasnoća i općenito nerazjašnjenih elemenata pa mi još nije žurba za pridružit se http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro/dan ljudi i ostali. diga se jutros, vratija se u krevet, diga se opet malo prije, vraćam se u krevet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam otvorio account kod njih jer mi oni njihovi 'uvjeti i odredbe' od pet-šest točaka ne drže vodu.Online klade koje su godinama u biznisu lijepo sve navedu i nemaš straha od registracije.Ali u ovom momentu ima malo previše nejasnoća i općenito nerazjašnjenih elemenata pa mi još nije žurba za pridružit se http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Evo nakon kratkog razgovora(15-20 minuta) dogovrili smo sve i moćni novci koje imam na računu su mi na raspolaganju u bilo koje doba dana dok poslovnice rade!!

 

Živi bili pa vidjeli!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja Srbe čekam over 2.5 , mora se prelomiti na nekome over...

Kako se igra ova tekma čisto sumnjam da bu dogurali i do 2 gola!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja Srbe čekam over 2.5 , mora se prelomiti na nekome over...

 

Gledajući ovo do sada, mislim da će biti 0:0 ili 1:1 .

Treba ti čudo da padne više od 3 gola...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...