Jump to content
Sign in to follow this  
Dusko

05.07.2010.

Recommended Posts

Sparina :nije:

dišem na škrge

idem :nije:

a kod nas konačno lijepo-ni vruće ni hladno.baš onako kako treba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima

 

Dusko ne ide te ovaj mjesec, prvo si pogodio X u bwin takmicenju ali si bio slobodan a sada ovo.....

 

vjerovatno je neka sitna greska u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima

 

Dusko ne ide te ovaj mjesec, prvo si pogodio X u bwin takmicenju ali si bio slobodan a sada ovo.....

 

vjerovatno je neka sitna greska u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej Tuto moj tip za h2h je dobitan!!!! molim ispravi

1. Za takav monolog postoji PM.

 

2. Nismo na planini pa da se dovikujemo 'ej Tuto' ili 'ej, Duskoooo'.

 

3. Ne znam čemu služi tvoj drugi post kojim ispravljaš tip na prvopostavljenom paru 'greska tip je +4.5 !!!'

 

4. Da nije postavljen ispravak prvopostavljenog para on bi bio dobitan, ovako nije.

 

5. Lijep pozdrav.  :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha,mladi nijemci u košarci u prvom kolu dobiju španjolce,a danas kad sam ih stavio na takmičenje poljaci od 8:6 odu na 24:6...odlični su ti nijemci...a još se kod njih igra.haha!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!

 

 

Danas mi je jedan u kafiću rekoh,da je jučer bio na utakmici Mura 05 - Istra 1961.

 

Sudac je pokazao čak 4 penala za Istru pa smo se malo zabavali.....Istrani budu prvaci ako budu igrali na penale, a naši "bambosari" igraju ragbi..... :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha,mladi nijemci u košarci u prvom kolu dobiju španjolce,a danas kad sam ih stavio na takmičenje poljaci od 8:6 odu na 24:6...odlični su ti nijemci...a još se kod njih igra.haha!!

 

Ja sam tipvao na Njemce.... :nije:

na jednom listiću mam a ne više ....:nije:

 

Inače sam igrao 5 lističa sistem 3/4 i jedan par je fix - Stabaek - Molde oba daju gol!! Pogodio sam.... :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tipvao na Njemce.... :nije:

na jednom listiću mam a ne više .... :nije:

 

Inače sam igrao 5 lističa sistem 3/4 i jedan par je fix - Stabaek - Molde oba daju gol!! Pogodio sam.... :nije:

I to vec u 20 min !!! :nije::nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tipvao na Njemce.... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/74tatice_04.gif

na jednom listiću mam a ne više .... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif

 

Inače sam igrao 5 lističa sistem 3/4 i jedan par je fix - Stabaek - Molde oba daju gol!! Pogodio sam.... :uredu:

haha,nakon završene 3 ćetvrtine su uspjeli ubacit cijela 22 poena!dobili kanadu i španjolce,a sad u 3 četvrtine 22 koša...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...