Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

26.07.2010.

Recommended Posts

Tko igra one igrice, vidim da imaju svaki dan nekakvi freerolli na bwinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

:nije: Prijaveeee, prijaveeeee. Još malo i nestalo! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_arrow.gif Otvorene su prijave H2H-bwin.com za kolovoz 2010.    http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko igra one igrice, vidim da imaju svaki dan nekakvi freerolli na bwinu

 

Koje igrice?

Gledam na Bwinu i ne vidim niti jedan freeroll osim ona dva standardna dnevna. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan!

 

U ZG momentalno 17°C.Paše :nije:

 

U Sarajevu 15° u podne.....osvjezilo fino.

 

Sretno svima danas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto od mene konretno, obratite paznju na mec Volandri- Skugor Umag Hrvatska, kvota na Volandrija je 3.48 u pinaclu,a i u betu365, u drugim oko 1.85 na Skugora. Iskoristite ovo ako imate malao vise kesa u vise kladionica. Takodje sam primetio da je u dosta kladionica ovaj par izbacen i mislim da se radi o nekoj namestaljci. POzdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto od mene konretno, obratite paznju na mec Volandri- Skugor Umag Hrvatska, kvota na Volandrija je 3.48 u pinaclu,a i u betu365, u drugim oko 1.85 na Skugora. Iskoristite ovo ako imate malao vise kesa u vise kladionica. Takodje sam primetio da je u dosta kladionica ovaj par izbacen i mislim da se radi o nekoj namestaljci. POzdrav

 

da,rekao mi je jedan kolega da je htio igrat na volandrija,kad je bilo 1.85 na njega,pa da su uskoro promijenili tečajeve,da je drastično pao tečaj na škugora,pa su na krjau i blokirali taj par.sumnjivo...

 

sat-dva nakon uzvratne utakmice koper-dinamo sam na forumu napisao da će sutradan mamić sazvati konferenciju za novinare i obrušit se na sve žive.pogriješio sam,nije se to tada desilo,ali desilo se danas.istina,nije zbog te utakmice ali je svejedno zanimljivo bilo.priznajem da ne volim dinamo,baš zbog onih ljudi koji vode taj klub,ali ovo što mamić radi je već stvarno smiješno.pred tolikim auditorijem on daje takve izjave...ja stvarno ne razumijem kako ga vi BBB trpite,kako ga uprava dinama još drži tu gdje ga drži.nemojte se ljutit ali dok god vam je mamić u dinamu,nema pravog kluba od vas...

 

inače,taj njegov ispad sam pogledao na dnevnik.hr-u,ne bi htio nekoga reklamirat ali ako nekoga zanima,neka tamo pogleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav....

 

za H2H sam odabrao over golova na Örebro - Elfsborg .........zna li netko gdje se ta tekma može gledati

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

sat-dva nakon uzvratne utakmice koper-dinamo sam na forumu napisao da će sutradan mamić sazvati konferenciju za novinare i obrušit se na sve žive.pogriješio sam,nije se to tada desilo,ali desilo se danas.istina,nije zbog te utakmice ali je svejedno zanimljivo bilo.priznajem da ne volim dinamo,baš zbog onih ljudi koji vode taj klub,ali ovo što mamić radi je već stvarno smiješno.pred tolikim auditorijem on daje takve izjave...ja stvarno ne razumijem kako ga vi BBB trpite,kako ga uprava dinama još drži tu gdje ga drži.nemojte se ljutit ali dok god vam je mamić u dinamu,nema pravog kluba od vas...

 

Ma samo tako treba Mamić i dalje nastaviti te sve novinare treba pred streljački zid za mene su ti novinari prljava stoka koju bi trebalo streljati, a što se tiče Mamića kao poslovnog čovjeka mislim da trenutačno u Svijetu nečeš naći čovjeka koji je tako dobar trgovac, pa daj razmisli pa on bi Panđu prodao barem za 3 miliona, a ovi ga prodali za 350tisuća!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav....

 

za H2H sam odabrao over golova na Örebro - Elfsborg .........

 

2:0.........još 20 minuta

 

Ma samo tako treba Mamić i dalje nastaviti te sve novinare treba pred streljački zid za mene su ti novinari prljava stoka koju bi trebalo streljati, a što se tiče Mamića kao poslovnog čovjeka mislim da trenutačno u Svijetu nečeš naći čovjeka koji je tako dobar trgovac, pa daj razmisli pa on bi Panđu prodao barem za 3 miliona, a ovi ga prodali za 350tisuća!!!

 

maminjo legenda......da ga nema trebalo bi ga izmislit :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...