Jump to content
Sign in to follow this  
the_only_one

05.08.2010.

Recommended Posts

Milsim da gresis ,ja sam krajem prosle godine dizao par puta po 200 i 300e a igrao sam min @1,50 !!!

 

Znam da je prije bilo minimalno 1.5, al ne ispod toga.Mislim da sam ja trebao na kvotu dva okretat.Ništa ih ne košta da provjere s bwin službom za korisnike.

 

A što se bonusa tiče, tko nema račun na bet365 nek uplati do 100 € i dobije 100% bonusa.To morate okrenut tri puta po minimalnoj kvoti 1.5 tri puta.Pa se zabavljajte http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

eo sto sam nasao na jednom drugom forumu (sponzor isto bwin)

 

Nova informacija:Za BWin je rollover 4x, ali nema minimalnog koeficijenta.

Teoretski mozete savrollover ispuniti uplacivanjem na koeficient 1.01 Posted Image

 

Aj javite se Tuto ili Dwiz i recite nam koja je minimalna kvota Posted Image

 

 

Tuto samo si od 10 ja mislim 2 promasio svaka cast Posted Image ( al ja dodah sing neki isto MLB under sa malo vecim ulogom i padoh)

barem nisam u minusu Posted Image

 

Tuto majstore Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Mislite da Hajduk može danas izborit prolaz.

 

Iskreno mislim probati odigrati protiv Hajduka danas jer stvarno ne igraju nešto posebno, ali ne za veliki ulog jer koef. i čisto solidan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mislim probati odigrati protiv Hajduka danas jer stvarno ne igraju nešto posebno, ali ne za veliki ulog jer koef. i čisto solidan!

 

Ja razmišljam o dublu, over 2.5 na Hajduk i over 2.5 na Olympiakos.Na Hajduk po viđenom prošlu utakmicu se ni ja ne bih kladio, ali zato na over da.Kvota je oko dvojke.Na over kod Olympiakosa čak 2.3 i više

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj javite se Tuto ili Dwiz i recite nam koja je minimalna kvota

Ukoliko ćeš razmišljati o minimalnom tečaju, nećeš nikad ništa napraviti, niti zaradiiti.

Klađenje je posao na duge staze. Onaj tko to ne shvaća je gubitnik.

Nema lake zarade na klađenju, niti brzog bogaćenja

Uz disciplinu kod klađenja zarada ne bi smjela izostati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko ćeš razmišljati o minimalnom tečaju, nećeš nikad ništa napraviti, niti zaradiiti.

Klađenje je posao na duge staze. Onaj tko to ne shvaća je gubitnik.

Nema lake zarade na klađenju, niti brzog bogaćenja

Uz disciplinu kod klađenja zarada ne bi smjela izostati.

 

A uz 'darovan novac' kao što je bonus, ne riskirati je suludo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

eo sto sam nasao na jednom drugom forumu (sponzor isto bwin)

 

Nova informacija:Za BWin je rollover 4x, ali nema minimalnog koeficijenta.

 

Zar ti nije lakše od njihove službe za korisnike saznati iz prve ruke, a ne se zaj.. tražeći neprovjereni info po raznoraznim forumima? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

al se ljudi raspisaše!bolje da ne postavljam više pitanja,samo ćemo zagušit forum http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/unsure.png

 

ma stvar je u tome što ima različitih tumačenja što se tog bonusa tiče(što se sad vidi).da odmah napomenem da ga ne mislim dizat,nego me samo to zanimalo,kakva su pravila u vezi istog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda 2 olee

ja sam igrao Hajduka,dobar je koef oa onaj dinamo i nije nesto...

 

Puno brže i preciznije igraju od Hajduka koji ima puno rupa u zadnjoj liniji.Ako nisi gledao, doslovce su se mogli šetat po lijevom boku napadači Dinama i lagano bježe i dolaze do prilika.Trener im nije pipica i bit će tu i golova i igre večeras.Ima Hajduk igrače, al je vidljivo da to ne djeluje na trenutke kao ekipa.Fali im igra.Igrajte na golove, najbolja opcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak dosta sam para izgubio na ove glupe meceve (prijateljske....) odlucio sam se sve pare na moneybookers pa kad pocnu Barsa,Real,Mancester,Inter,Chelsi da se pune dzepovi Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...