Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

06.08.2010.

Recommended Posts

Pa sam pokazataelj da sam vec nekih 5-6 sati konstantno online, dovoljno govori o tome http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

Volio bih da se ''milijunas'' javi, da nas ponovo demantuje :uredu:

 

Otišao je nabavit novi Photoshop da ubuduće ne možemo otkrit prijevaru kad postavi screenshot svojih milijuna.Vidjet ćeš da neće bit starog browsera, u adresbaru neće bit http umjesto https dok si ulogiran u svom (zaštićenom) računu i sitnice koje je teško ne primjetit :nije: Pa nije ovo okupljalište mentalno zaostalih da si prodajemo kifle

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečko je odličan tipster, ali je neozbiljan pa sam dobio dojam da se radi o tinejdžeru koji se kladi na nečijem računu.Nemreš doć na neki forum i raspravljat o temi tipa ja imam veći ku..c od svih vas na forumu i evo vam screenshot moga k.. tri puta protegnutog u Photoshopu pa mi se divite.Kužiš?

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečko je odličan tipster, ali je neozbiljan pa sam dobio dojam da se radi o tinejdžeru koji se kladi na nečijem računu.Nemreš doć na neki forum i raspravljat o temi tipa ja imam veći ku..c od svih vas na forumu i evo vam screenshot moga k.. tri puta protegnutog u Photoshopu pa mi se divite.Kužiš?

 

Apsolutno si u pravu i ja sam alergican na takve stvari. Fino se druzimo, zezamo, ovdje smo da svi iz istog razloga / interesa,a to je kako kladionici uzeti lovu, a ne da se kurcimo i prosipamo suplju. Mislim to je tako na svakom forumu.

 

yebeni kazino Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

 

Lose bilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno si u pravu i ja sam alergican na takve stvari. Fino se druzimo, zezamo, ovdje smo da svi iz istog razloga / interesa,a to je kako kladionici uzeti lovu, a ne da se kurcimo i prosipamo suplju. Mislim to je tako na svakom forumu.

 

Ja sam slučajno naletio na ovaj forum prije godinu dana, nisam nigdje drugdje pa ne znam kakvih satelita ima na drugoj livadi nit me zanima.Ne volim preseravanja, omalovažavanja i takve gluposti pa me to razbjesni.To su odlike malih pasa željnih pažnje i tome ovdje nije mjesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam slučajno naletio na ovaj forum prije godinu dana, nisam nigdje drugdje pa ne znam kakvih satelita ima na drugoj livadi nit me zanima.Ne volim preseravanja, omalovažavanja i takve gluposti pa me to razbjesni.To su odlike malih pasa željnih pažnje i tome ovdje nije mjesto

 

Pa kao i sve u zivotu, to jednostavno ne prolazi. Isto kao da pijemo kafu svaki dan, a neko pocne supljirati, ne vjerujem da bi stakvim drugi dan pili kafu. Zato postoji i ban, jer, kao sto rece, takvim nije mjesto ovdje.

 

Nego pusti ti to, ima li kakav zicer sutra. Ja sam mislio odigrati Rijeku i Salzburg, staviti malo veci ulog, sta mislis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebo sam se s Atleticom.Izbjegavam igrat te male kvote i ne znam koji mi je k.. bio da sam ga stavio na ticket i na natjecanje.Jebem ih nikakve s primljenim golom iz penala od šugavog Cadiza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebo sam se s Atleticom.Izbjegavam igrat te male kvote i ne znam koji mi je k.. bio da sam ga stavio na ticket i na natjecanje.Jebem ih nikakve s primljenim golom iz penala od šugavog Cadiza

 

Evo vidim....ja sam mislio da ce ovdje biti over. kakve su ovo prijateljske, nigdje golova. dana sam 4 para igrao over i svi su bili under. Vise se ni na prijateljskim ne igra za gol vise....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja taj salzbug u zivotu vise necu da stavim... nisam igrao na njih preko godinu dana... pre kad god odigrao 3+ dodje 0-2, kad odigram na njih oni nereseno, kad igram iz 1-1, ono iz 2-1Posted Image

 

za veceras sam odigrao jedan singl i dubl... stavio sam gore u mojim listicimaPosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebo sam se s Atleticom.Izbjegavam igrat te male kvote i ne znam koji mi je k.. bio da sam ga stavio na ticket i na natjecanje.Jebem ih nikakve s primljenim golom iz penala od šugavog Cadiza

 

Penalima do pobjede, mozda ima nade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebo sam se s Atleticom.Izbjegavam igrat te male kvote i ne znam koji mi je k.. bio da sam ga stavio na ticket i na natjecanje.Jebem ih nikakve s primljenim golom iz penala od šugavog Cadiza

 

Ma nema veze kaj si ga fulao u natjecanju, bit će bolje sutra ali kako si ga promašio na listić to mi nije jasno.

 

Šalim se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja taj salzbug u zivotu vise necu da stavim... nisam igrao na njih preko godinu dana... pre kad god odigrao 3+ dodje 0-2, kad odigram na njih oni nereseno, kad igram iz 1-1, ono iz 2-1Posted Image

 

za veceras sam odigrao jedan singl i dubl... stavio sam gore u mojim listicimaPosted Image

 

Cini mi se da su dobri ove sezone. lako su prosli u CL, nisam ocekivao ovako lagan prolaz. A i ja kada me neki klub vise puta izradi, onda ga ne igram ni da igraju protiv moje raje.

 

Ma nema veze kaj si ga fulao u natjecanju, bit će bolje sutra ali kako si ga promašio na listić to mi nije jasno.

 

Šalim se!!!

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kao i sve u zivotu, to jednostavno ne prolazi. Isto kao da pijemo kafu svaki dan, a neko pocne supljirati, ne vjerujem da bi stakvim drugi dan pili kafu. Zato postoji i ban, jer, kao sto rece, takvim nije mjesto ovdje.

 

Nego pusti ti to, ima li kakav zicer sutra. Ja sam mislio odigrati Rijeku i Salzburg, staviti malo veci ulog, sta mislis?

 

Ja ti imam običaj u jutro na dan kad se igraju tekme krenut s analizom što i kako odigrat, najbolje čak neposredno pred susret.Ovako je više pogađanje i to mi se obično obije o glavu.Za Rijeku ovako na prvu loptu kažem da prolazi, a za Magnu znam da je to nepredvidiva momčad i ja bi je preskočio

 

Ma nema veze kaj si ga fulao u natjecanju, bit će bolje sutra ali kako si ga promašio na listić to mi nije jasno.

 

Šalim se!!!

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Evo crveni za Cadiz u 94' .Možda još nije gotovo

 

1:1 FT.Nikad više kvota ispod 1.8 na mom listiću

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...