Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

06.08.2010.

Recommended Posts

Zna li neko neki dobar sajta za prognoze, analize, savjete itd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prognoze (prvih 10 sa Expekt.com lige) -  :nije:

Analize (kad ih ima) -  http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/81Bet-Club_forum.gif

Savjeti (za sve šta se pita dobije se odgovor) -  :uredu:

 

Znam Tuto, ovaj forum je the best po tom pitanju, ali posto smo svi kladionicari, mislio sam da li neko ima jos neki sajt u rukavu koji je dobar, koji bi mogao da pomogne oko izbora ( odabira parova....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bet-at-home je bas sranje. Nisu mi dali vise da ih derem! A sada nastavljam da trazim zicere za takmicenje.

Posted Image

Sectore, ovakvo blamiranje nikad nisam vidio.

Čovjek je na bah kliknuo link prijava gosta pitaj Boga kad, malo editirao i valjda izvukao link od nekud gdje se sjetio da je prodavao to sranje.

 

Evo moje ''stanje'' po tom pitanju:

 

post-4291-008336700 1281109912_thumb.jpg

 

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

 

Ja sam se čudio kad sam se tek registrirao na :nije: zašto su ovog čovjeka sprdali neki forumaši, al danas sam se uvjerio.Sramota

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo bili i veseli ,

vidim da komedije na ovim stranicama ne nedostaje.

Sto rece onaj Delboj

Sledece godine u ovo vreme i ja cu biti milioner ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona Posted Image

 

Jesi skužio da je sarkazam u pitanju? :nije:

 

Zdravo bili i veseli ,

vidim da komedije na ovim stranicama ne nedostaje.

Sto rece onaj Delboj

Sledece godine u ovo vreme i ja cu biti milioner ????

 

Jel imaš ti koji milijun za pokazat ovdje.Ja preporučam da svi stavljamo screenshot svojih milijunskih kladiteljskih računa i imovine stečene unutar tjedan dana.Evo ja krećem sa slikom svoje pile.Kupio sam naravno rabljeni auto, pa nisam milijarder.Ja sam sitni milijunaš

Posted Image

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej momcovi trenutno igram rulet na expekt, pozelite mi srecu Posted ImagePosted ImagePosted Image

 

Sretno.Imaš sisteme od kolege baptiste za rulet u istoimenom topicu.Ako te zanima

 

:nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif :uredu:

 

Imam i ja još na par azijskih kladionica di igram za veliku lovu, ovaj account mi je za zezanciju :uredu:

 

Nisam niti sumnjao.Idem stavit sad na neki over par desetaka tisuća Eura.Nije me strah jer u Expekt ligi i na Bwin takmičenju možda završim u nagradama :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...