Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

06.08.2010.

Recommended Posts

kako, pa oni su najpoznatiji po tome? pa kod njih prilikom svake uplate, kod tiketa postoji opcija Bet Max tu kliknes i vidis lepo koliko moze Maximalno da se uplati.

Lepo pise koji iznos mozes da uplatis. Evo recimo za danasnju tekmu iz Francuske 2:

Metz - Evian Thonon Gaillar

 

Metz @1.80, Bet Max: 750 EUR (ovo je kod novih korisnika kojima nisu limitirani racuni), kada vide da je neko profi oni tu granicu drasticno smanje.

 

A i kod mene je max na 750, a imam račun 8 godina i uplate su mi duplo manje od toga tako da nisam došao do takvog plafona valjda!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i kod mene je max na 750, a imam račun 8 godina i uplate su mi duplo manje od toga tako da nisam došao do takvog plafona valjda!!!

 

Sta da ti pricam kada na NBA sa hendijem @1.85.. mogu max: 16.5 eur da uplatim

Posted Image

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote

 

I zato kada Vam neko kaze da se kladi na Bwin, bet365, bet-at-home, znajte da je taj sitan igrac i igra sa 5-10 eur, mozda i 30.

 

Ja odmah priznajem.Hikada nisam uplatio DEPOZIT vise od 50 e.cisto da bi sebe ogranicio da se ne zaletim.Zato imam obicaj da krenem uplatom od 10e uglavnom singl (oko @ 1.8) pa onda to obrnem 3-4 puta ili izgubim.Cim dodjem do 200 -300 e ja dizem pa ponovo.najvaznija je disciplina i saamokontrola.

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u narednih nekoliko dana imao sam nekoliko isplata pa da vam kazem brzinu.

Bet-at-home -ODMA cim sam usao na mail pisalo mi je da je uplaceno

Expekt-Pola dana,dan

Bwin-1,2 dana

na bet365 sam izgubio al kad sam bio uplatio trebali su da me zovu na telefon da mi bi utvrdili identidet, Posted Image , i iz jos nekih razloga mi se bet365 kladionica ne svidja.

gamebookers- nisam imao isplatu (izgubio) ali kladionica je dobra samo je lose sto nema nas jezik Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu ti brate pricas? Ni jedna kladionica ne krade pare od svojih klijenata. Naravno da isplacuju redovno. Kladionice obicno limitiraju tvoje uplate ako vide da ih deres. To cak pise i u njihovim pravilima.

A to oko isplate, to sto si cuo, to su ljudi neuki koji neznaju ni prostu matematiku a kamoli da rade transfere novca i da se bave e-banking-om.

Za mene najgore kladionice su bet-at-home i bwin. Oni samo vole luzere, koji igraju po 7-8 zicera na tiketu. Dok recimo Expekt, oni su dobri i kod njih moze bas dosta da se ulaze bez problema.

Zato ja igram na Azijskim kladionicama, SBOBET, CANBET, Mansion88, 12bet... tamo mozes da tovaris koliko ti je volja.

 

I zato kada Vam neko kaze da se kladi na Bwin, bet365, bet-at-home, znajte da je taj sitan igrac i igra sa 5-10 eur, mozda i 30.

 

ja do sada nisam imao nikakvih problema kod isplata....ni na Bwinu

 

dobro jutro svima...četitke hajdukovcima na sinočnji pothvat!

 

svakako čestitke Hajdukovcima, Partizanovcima in naš Maribor je odličan....no ipak mene nešto zanima....Koga želite za suparnika splitskog Hajduka? ...

 

PFC CSKA Moskva (RUS)

Bayer 04 Leverkusen (GER)

Paris Saint-Germain FC (FRA)

FC Unirea Urziceni (ROU)

Feyenoord (NED)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona a kakvih si problema imao kod sportskog kladjenja (bwin) jel oko isplate posto citam po forumima da je lopovska kladionica i da ne isplacuje tako nesto.

Ja sam jednom isplatio i pare su mi legle posle 2 dana na Moneybookers .Posted Image

 

Ne brini se, nisam imao problema s isplatom.Već sam jednom tu na forumu razglabao s Banetom o toj temi, ne da mi se ponovno.

 

O cemu ti brate pricas? Ni jedna kladionica ne krade pare od svojih klijenata. Naravno da isplacuju redovno. Kladionice obicno limitiraju tvoje uplate ako vide da ih deres. To cak pise i u njihovim pravilima.

A to oko isplate, to sto si cuo, to su ljudi neuki koji neznaju ni prostu matematiku a kamoli da rade transfere novca i da se bave e-banking-om.

Za mene najgore kladionice su bet-at-home i bwin. Oni samo vole luzere, koji igraju po 7-8 zicera na tiketu. Dok recimo Expekt, oni su dobri i kod njih moze bas dosta da se ulaze bez problema.

Zato ja igram na Azijskim kladionicama, SBOBET, CANBET, Mansion88, 12bet... tamo mozes da tovaris koliko ti je volja.

 

I zato kada Vam neko kaze da se kladi na Bwin, bet365, bet-at-home, znajte da je taj sitan igrac i igra sa 5-10 eur, mozda i 30.

 

Daj, lik ne seri.Igraš tu takmičenja za pedesetak Eura nagrade i pričaš o nekakvom tovarenju na azijskim kladionicama.Prodaji te priče negdje drugdje.

Edited by c4nton4
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

u narednih nekoliko dana imao sam nekoliko isplata pa da vam kazem brzinu.

Bet-at-home -ODMA cim sam usao na mail pisalo mi je da je uplaceno

Expekt-Pola dana,dan

Bwin-1,2 dana

na bet365 sam izgubio al kad sam bio uplatio trebali su da me zovu na telefon da mi bi utvrdili identidet, Posted Image , i iz jos nekih razloga mi se bet365 kladionica ne svidja.

gamebookers- nisam imao isplatu (izgubio) ali kladionica je dobra samo je lose sto nema nas jezik Posted Image

 

Imao si i drugih opcija za dokazivanje identiteta.Putovnica, pismo.. Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona a kakvih si problema imao kod sportskog kladjenja (bwin) jel oko isplate posto citam po forumima da je lopovska kladionica i da ne isplacuje tako nesto.

Ja sam jednom isplatio i pare su mi legle posle 2 dana na Moneybookers .Posted Image

 

Ja nisam imao problema,plačaju u roku 2-4 dana

i sami kod prve isplate traže sliku dokumenata(pasoš,lična....)

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...