Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

22.09.2010.

Recommended Posts

Dobro jutro ekipica!

 

Uspjeha i danas!  :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi stvarno trebao snimit film o svojim kladioničarskim "uspjesima".jučer odigrana dva listića:na prvom ruskinje u rukometu izgube 24:25 od šveđanki i padnem,iako sam imao 1x na ruskinje i iako su 2 minute prije kraja utakmice ruskinje vodile 24:22.uspjele su to izgubit.na drugom zadnji par-boston glatko,bez imalo otpora izgubio od baltimora u bejzbolu.i već mjesecima ista priča.ne znam kad sam zadnji puta nešta dobio na kladionici...

 

uspješan dan svima,kako na natjecanju tako i na kladionici!barem da drugi neke pare okrenu kad već nemrem ja :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi stvarno trebao snimit film o svojim kladioničarskim "uspjesima".jučer odigrana dva listića:na prvom ruskinje u rukometu izgube 24:25 od šveđanki i padnem,iako sam imao 1x na ruskinje i iako su 2 minute prije kraja utakmice ruskinje vodile 24:22.uspjele su to izgubit.na drugom zadnji par-boston glatko,bez imalo otpora izgubio od baltimora u bejzbolu.i već mjesecima ista priča.ne znam kad sam zadnji puta nešta dobio na kladionici...

 

uspješan dan svima,kako na natjecanju tako i na kladionici!barem da drugi neke pare okrenu kad već nemrem ja :crossfingers:

 

Ne predavaj se ,bice bolje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne predavaj se ,bice bolje !

 

ma ja se nikad ne predajem,ali bilo bi lijepo malo za promjenu koju kunu i dobit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan svima, imate od mene prijedlog da igrate rukometnu ligu prvaka ST. Petersburg - RK Bosna Sarajevo, tip 1, kvota je 1,60 u expektu, susret pocinje u 17 sati :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala ima ovih kojekakvuh kupova, to treba zaobiciu velikom luku !

 

nikada ne igraj kupove, mada je jucer bilo finih rezultata :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...