Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

25.09.2010.

Recommended Posts

Dobro jutro ekipica!

 

Kiša lije ....

 

Uspjeha i danas!  :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam neke dvojbe pa bi htio čut i vaše mišljenje...

 

sad sam baš pogledao kompletnu ponudu za PSK i jednom paru sam se jako začudio.naime,oni daju 1.40 na pobjedu franka mira protiv filipovića.moje skromno mišljenje je da filipović nema apsolutno nikakve šanse u tom meču,a sve ono što je on sam izjavljivao,kako ima problema sa okom,pa kako nije imao vremena za trening,pa ovo pa ono,da je to sve samo traženje alibija zbog toga što je i on sam svjestan da nema šanse.mir je ipak jedan od najjačih boraca u ufc-u,izgubio je jedan meč od carwina gdje ga je carwin taktički iznenadio,od prve sekunde je krenio agresivno i brzo završio meč,i izgubio je od lesnara,i to ga je lesnar sretno uhvatio u polugu.lesnar je trenutno najjači čovjek u ufc-u a mir protiv njega ima omjer 1-1,što pokazuje da je mir izuzetno jak,dok mirkec već jako dugo nije u onoj formi koju je imao dok se borio u japanu,sad je već i u godinama kad bi se trebao povući iz tog sporta.mislim da je 1.40 veliki poklon kladionica.očekivao sam maksimalno 1.20.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro!!

 

...nešto sam načuo da je danas utakmica između Istre i Splita prodana i da bi Istra to trebala dobiti..iako je palo miljardu litara kiše proteklu noć ne znam na šta će ličiti ta tekma ali jedno je sigurno,gledatelja sigurno neće biti!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam neke dvojbe pa bi htio čut i vaše mišljenje...

 

sad sam baš pogledao kompletnu ponudu za PSK i jednom paru sam se jako začudio.naime,oni daju 1.40 na pobjedu franka mira protiv filipovića.

 

a cujes...i meni se cini da filipovic ne moze pobjedit tu ...

 

inace..u supersporta ti je na pobjedu Mira 1.50 - jedan od nauplacenijih parova danas

 

pa sad... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 :uredu: Još samo četiri (4) dana otvorene su prijave za H2H - bwin za listopad 2010.   :nije:  http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

a cujes...i meni se cini da filipovic ne moze pobjedit tu ...

 

inace..u supersporta ti je na pobjedu Mira 1.50 - jedan od nauplacenijih parova danas

 

pa sad... :uredu:

 

 

 

na našu žalost,kod nas imamo samo psk,fortunu i germaniu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam neke dvojbe pa bi htio čut i vaše mišljenje...

 

sad sam baš pogledao kompletnu ponudu za PSK i jednom paru sam se jako začudio.naime,oni daju 1.40 na pobjedu franka mira protiv filipovića.moje skromno mišljenje je da filipović nema apsolutno nikakve šanse u tom meču,a sve ono što je on sam izjavljivao,kako ima problema sa okom,pa kako nije imao vremena za trening,pa ovo pa ono,da je to sve samo traženje alibija zbog toga što je i on sam svjestan da nema šanse.mir je ipak jedan od najjačih boraca u ufc-u,izgubio je jedan meč od carwina gdje ga je carwin taktički iznenadio,od prve sekunde je krenio agresivno i brzo završio meč,i izgubio je od lesnara,i to ga je lesnar sretno uhvatio u polugu.lesnar je trenutno najjači čovjek u ufc-u a mir protiv njega ima omjer 1-1,što pokazuje da je mir izuzetno jak,dok mirkec već jako dugo nije u onoj formi koju je imao dok se borio u japanu,sad je već i u godinama kad bi se trebao povući iz tog sporta.mislim da je 1.40 veliki poklon kladionica.očekivao sam maksimalno 1.20.

 

Supersport daje 1.50.

Filipoviću je napukla rožnica i koliko sam skužio vuče još nekakve probleme u ring pa se slažem da je kvota za prihvatit.

Lesnar nije imao sreće protiv Mira, radi se o boljem borcu.Sretna je bila Mirova pobjeda u njihovom prvom susretu dok je Brock bio ''novajlija'', cijeli meč ga je Lesnar bacao ko krpenu lutku po ringu, da bi ovaj na kraju dobio nekom naivnom polugom.Mir je borac koji se dosta kocka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...