Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

08.10.2010.

Recommended Posts

Dobro je jedan kolega danas na forumu obavjestio da izbjegavamo Srbiju!! Ali od Estonije doma puknut 3:1 to mora stvarno da je rasulo.. :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je jedan kolega danas na forumu obavjestio da izbjegavamo Srbiju!! Ali od Estonije doma puknut 3:1 to mora stvarno da je rasulo.. :tzare:

 

 

ja sam im ipak vjerovao.po imenima je to odlična ekipa,još doma protiv estonije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

čer....

 

Gledao sam utakmicu Gruzija - Malta.....ma što si lud....

 

Mogla je Gruzija pobijediti sa 3,4 :0 i na kraju svega sa 1:0....Čak bi mogla Malta doći u vodstvo jer je bio čisti penal :tzare:

 

Onda Cipar......7-8 minuta prije kraja prečka umjesto gol za izjednačenje.....

 

A Srbija nakon poraza protiv Estonije i remi protiv Slovenije sa takvom igrom nema nikakvih šansi za prolaz na EP...

 

Sutra Hrvatska protiv Izraela??? TIP 1X(10).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

čer....

 

Gledao sam utakmicu Gruzija - Malta.....ma što si lud....

 

Mogla je Gruzija pobijediti sa 3,4 :0 i na kraju svega sa 1:0....Čak bi mogla Malta doći u vodstvo jer je bio čisti penal :tzare:

 

Onda Cipar......7-8 minuta prije kraja prečka umjesto gol za izjednačenje.....

 

A Srbija nakon poraza protiv Estonije i remi protiv Slovenije sa takvom igrom nema nikakvih šansi za prolaz na EP...

 

Sutra Hrvatska protiv Izraela??? TIP 1X(10).....

 

 

 

u drugom dijelu gruzija ja u 48.-49. minuti imala 100% priliku,udarac glavom na prazan gol.poslije toga nijedna poluopasna prilika nije bila,to se sve bile alibi-lopte,ubačaji u 16 metara pa kud ode,nije bilo nijedne suvisle akcije,do pred kraj kada je onaj broj 3 prošao 4 igrača i vratio loptu na 5 metara.a gol je pao iz čiste sreće-ubačaj u 16 metara skoro sa centra(kao i jedno 25 puta prije toga) gdje je jedan igrač gruzije ostao zaboravljen i sa nekih 10-11 ,etara glavom pogodio gol.i to je sve,nijedna druga prilika gruzije nije bila.jedino su maltežani imali 100% priliku u 80. i nekoj minuti,kad je ovaj ostao 1:1 sa golmanom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je jedan kolega danas na forumu obavjestio da izbjegavamo Srbiju!! Ali od Estonije doma puknut 3:1 to mora stvarno da je rasulo.. :tzare:

 

Rekao ja jos jutros ljudi.....Mi smo od Slovenije trebali primiti 5 komada,izvukli smo se,vise ne moze.....Licno nisam ocekivao poraz,ali ni pobedu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam danas krenio sa malo žešćim ulogom na srbiju,španjolsku,gruziju,mlade talijane i mlade engleze.vjerovatno netko od njih mora kiksat ali nisam se mogao odlučit koga izbacit...

 

Srbiju - naravno!!!:tzare:

 

Nadam se da ste konačno naučili lekciju o srpskim ekipama: samo u kontru i dugoročno ste u plusu!

 

 

'Ajd' laku noć!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim po rezultatima NHL u ova dva dana, treba pustit sezonu da se malo razmota prije nego se krene s nekim ozbiljnim ulaganjem..

 

Ostavljam čast otvaranja nove mape kolegama forumašima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...