Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

13.10.2010.

Recommended Posts

pozdrav svima. pitanje za sve

da li vi dobijate nagrade koje osvojite na ovom sajtu?

Da! Od 2006.

 

Ovdje je popis svih dobitnika na bet-Club Forumu od 2006. Neke možeš i osobno kontaktirati!

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je spisak dobitnika,a DA LI su nagrade urucene? I ja sam na tom spisku ali nagradu nisam dobio pa me zanima da li svinprodju kao ja ili stvarno dobiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je spisak dobitnika,a DA LI su nagrade urucene? I ja sam na tom spisku ali nagradu nisam dobio pa me zanima da li svinprodju kao ja ili stvarno dobiju

Prvi put čujem da netko nije dobio nagradu. Osobno sam dobio sve nagrade. Koju nagradu nisi dobio? Da li si kontaktirao Dwiza? Dal ima kakvih drugih problema vezano uz nagradu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam kontaktirao sam vise puta ali od nagrade nista. nisam dobio za masters 2009.

trebao sam da dobijem 50e + poklon na kucnu adresu od kladionice expekt,pa mi je dwiz napisao da cu dobiti samo poklon i na kraju nista nisam dobio

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam kontaktirao sam vise puta ali od nagrade nista. nisam dobio za masters 2009.trebao sam da dobijem 50e + poklon na kucnu adresu od kladionice expekt,pa mi je dwiz napisao da cu dobiti samo poklon i na kraju nista nisam dobio

Neki drugi razlog mora postajati zbog čega nisi dobio nagradu, jer 50€ nije novac kojeg Expekt ili Dwiz na neki način ne bi isplatili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro veće nakon 12 sati RADA!! :uredu:

 

umoran sam ko pas i sada bih na masažu....i kod mene su četiri cura i nijedna neće me zmasirati....:uredu:(

 

m@m??? imaš free for massage?? pls cash....

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam kontaktirao sam vise puta ali od nagrade nista. nisam dobio za masters 2009.

trebao sam da dobijem 50e + poklon na kucnu adresu od kladionice expekt,pa mi je dwiz napisao da cu dobiti samo poklon i na kraju nista nisam dobio

 

Paket je slan više puta, ali uvijek je vraćen nazad sa carine... Sada sam opet kontaktirao expekt, jer nema smisla više slati taj paket kad će vjerojatno opet biti vraćen. Vjerojatno će ti biti uplaćena novčana nagrada, ali o detaljima ću te obavijstiti putem PM kad sutra dobijem odgovor iz expekta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...