Jump to content
Sign in to follow this  
statisticar

04.01.2010.

Recommended Posts

Jutarnji pozdrav ekipici!

 

:nije:

 

:nije:

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan....Kako se stara zavrsila,tako nova pocinje,ne ide me nista,sta god pipnem,promasim.....Kad odigram na gol do kraja meca(a gledam da bude bar 30 minuta i aktivan rez.-po mogucstvu da favorit gubi),nema ga,bude 5 zicera,2 precke,ali nece u gol....Kada odigram no goal u 91 min,obicno dok mi se prima uplata ide kontra,i jasno gol.....Poludecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan....Kako se stara zavrsila,tako nova pocinje,ne ide me nista,sta god pipnem,promasim.....Kad odigram na gol do kraja meca(a gledam da bude bar 30 minuta i aktivan rez.-po mogucstvu da favorit gubi),nema ga,bude 5 zicera,2 precke,ali nece u gol....Kada odigram no goal u 91 min,obicno dok mi se prima uplata ide kontra,i jasno gol.....Poludecu...

 

Mala pomoć prijatelja :nije: nemoraš uvek vijati dali će pasti go do kraja utakmice ili da nebude go do kraja!!!!! Mogao bi za promenu da vijaš fiks na favorita posle 15-20min ili neki tiketčić nemoraš uvek samo golove vijati ima gomila mogućnosti!!!! Da si singlirao recimo dva para što si igrao na Expekt takmičenju eto love.... A da nepričam imao si predprošli mesec 13 zaredom pogođenih tipova na Expekt tak. da si to pratio bilo bi :nije: u svakom slučaju malo promešaj karte veliki pozdrav od čika Crnog :nije: i SRETNO

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Expekt

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 21:00

Naziv para: Blackpool - Birmingham

Tip para: dupla sansa ..X2

Tečaj: 1.650

 

Ev. dobitak: 6.650

Ev. gubitak: 1.650

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala pomoć prijatelja :nije: nemoraš uvek vijati dali će pasti go do kraja utakmice ili da nebude go do kraja!!!!! Mogao bi za promenu da vijaš fiks na favorita posle 15-20min ili neki tiketčić nemoraš uvek samo golove vijati ima gomila mogućnosti!!!! Da si singlirao recimo dva para što si igrao na Expekt takmičenju eto love.... A da nepričam imao si predprošli mesec 13 zaredom pogođenih tipova na Expekt tak. da si to pratio bilo bi :nije: u svakom slučaju malo promešaj karte veliki pozdrav od čika Crnog http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_evil.gif i SRETNO

 

Znam,decembar i januar su jako zajebani za igru na gol(sto ja prefiriram),zbog losih terena,ali zato sam i poceo da se zaduzujem na no goal na BF u recimo 10-om min meca(ako vidim da 'smrde'),sa idejom da se 22-25 min pokrijem i ostane plusa finog....ne moram da ti kazem koliko puta mi je pao gol izmedju 10 i 22 min :nije: :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federer R.(h-8,5)-Schoorel 2 1.40

 

meni se ovaj par čini jako jako izgledno, ne znam dal je itko čuo za tog mladog nizozemca, lijevak je i visok je 202cm, pa bi po meni trebo sačuvat svoja 4 servisa 6:2 6:2 prolazi :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...