Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

13.01.2011.

Recommended Posts

Pozdrav svima :uredu:

 

Veceras sve na San Jose... SJ ce veceras ili da me otera u bolnicu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif ili ce da mi vrati pare koje sam dao zbog njih ovih dana :uredu:

 

I ja sam ih bacio gore na tiket, ako si pogledao, morao sam da iskoristim lepu kvotu od 1.7 :uredu: Ako ne mogu da pobede Edmonton, koji su najslabija ekipa cele lige onda i ne treba. Medjutim, fora je u tome sto SAn Jose vrlo dobro igra protiv jakih ekipa, i to u gostima ume napraviti fantastican rezultat gaze cesto u hendikepu, to su veoma lepe hazarderske kvote ..Medjutim kad igraju kao favoriti vrlo cesto umeju kiksati i praviti papazjaniju, a ja se nadam da to nece veceras jel ce stvarno preterati, a uz to im i veoma trebaju bodovi jer vise na 10 mestu :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ste navalali na devojku ko terijeri, pustite je da dise http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Dobro vecer :uredu:

 

Wuf wuf

 

I ja sam ih bacio gore na tiket, ako si pogledao, morao sam da iskoristim lepu kvotu od 1.7 :uredu: Ako ne mogu da pobede Edmonton, koji su najslabija ekipa cele lige onda i ne treba. Medjutim, fora je u tome sto SAn Jose vrlo dobro igra protiv jakih ekipa, i to u gostima ume napraviti fantastican rezultat gaze cesto u hendikepu, to su veoma lepe hazarderske kvote ..Medjutim kad igraju kao favoriti vrlo cesto umeju kiksati i praviti papazjaniju, a ja se nadam da to nece veceras jel ce stvarno preterati, a uz to im i veoma trebaju bodovi jer vise na 10 mestu :uredu:

 

Ajd ne laži čovjeka.Znaš sam da se kvote na hokej ispod 1.90 ne igraju :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

POceo sam da pisem po pogresnim topicima :uredu:

 

bice ovde puno golova

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

POceo sam da pisem po pogresnim topicima :uredu:

 

bice ovde puno golova

 

Forlan dao gol.Protiv Herculesa je ušao zadnjih par minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info za NBA:

" LeBron James sprained his left ankle on a drive to the basket during Wednesday’s 111-105 loss at the Los Angeles Clippers. He returned to the game, but is questionable for this contest.

“There’s no damage, I got an X-ray after the game,” said James, who finished with 27 points. “The doctor told me it’s day-to-day so I’ll see how I feel (Thursday). I don’t have to be a hero in the regular season if I’m not close to 100 percent.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forlan dao gol.Protiv Herculesa je ušao zadnjih par minuta

 

Napada ih Real, ne zna gde je levo Atletiko, krivo mi sto ovo nisam odigrao over golova, i to recimo over 3,5

 

Sad tek vidim da je covek pisao analizu za kvoti 1.01 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif , al dobro lepo pogodjena druga dva tipa svaka pohvala za Emira :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazel ponovo napravio preokret iz 2 u 1, i rezultat isto 2:1

 

Hebem ove šugave klubove poput Juvea..čekam over 2.5, a glupani se dodaju cijelu nadoknadu

 

Što je sve Catania falila..

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...