Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

29.01.2011.

Recommended Posts

Ovo se samo odnosi na pobjednike expekt kladionice, je li tako? Pobjednici BWIN in takmicenja ne ucestvuju u mastersu?

Lijepo piše - jednog od natjecanja u 2010. Pogledaj koliko je bilo natjecanja u 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijepo piše - jednog od natjecanja u 2010. Pogledaj koliko je bilo natjecanja u 2010.

 

Ok...hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionica Supersport

Hércules CF-FC Barcelona (21.kolo)

sub 20:00

1 X 2 1X 12 f+2

30,0 6,50 1,20 5,35 - 1,15 1,50

 

ej 30 kof. na jedinicu :kahva: , u ostalim se kladionicama šeće od 13 do 17 , mora se probat za 10kn bar, i za 50kn ću 1X, ipak su ih dobili prvu tekmu na otvaranju na nou campu 0:2, al to sad nema veze jel je to bila prva tekma, zanimljivo mi je da su osim ove tekme, igrali zadnji put 1997 u primeri i hercules je dobio doma 2:1, i na nou campu 2:3, znači 3:0 za hercules u h2h, pa ćemo vidit, makar će jako, jako, teško do pobjede, s tim da barca na strani ima iz 9 tekmi 9 pobjeda i nevjerojatnu gol razliku 33:4, al nada uvijek postoji http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

Edited by Bukva87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionica Supersport

Hércules CF-FC Barcelona (21.kolo)

sub 20:00

1 X 2 1X 12 f+2

30,0 6,50 1,20 5,35 - 1,15 1,50

 

ej 30 kof. na jedinicu :kahva: , u ostalim se kladionicama šeće od 13 do 17 , mora se probat za 10kn bar, i za 50kn ću 1X, ipak su ih dobili prvu tekmu na otvaranju na nou campu 0:2, al to sad nema veze jel je to bila prva tekma, zanimljivo mi je da su osim ove tekme, igrali zadnji put 1997 u primeri i hercules je dobio doma 2:1, i na nou campu 2:3, znači 3:0 za hercules u h2h, pa ćemo vidit, makar će jako, jako, teško do pobjede, s tim da barca na strani ima iz 9 tekmi 9 pobjeda i nevjerojatnu gol razliku 33:4, al nada uvijek postoji http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

ne znam cemu toliko prevelik koeficijent na hercules i treba to iskoristiti ko moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam cemu toliko prevelik koeficijent na hercules i treba to iskoristiti ko moze

 

Ubit će ih Barca ko sliku, bolje ne bacat novce na taj susret.Osveta je slatka jer su im se s tim jedinim porazom posrali na statistiku

 

Dobar Dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozete da se prijavite na unibet ?? Posted Image

 

Zizu posto si ti prije bas pisao nesto za BetFair kao problem prijave, ja nisam iz srbije vec iz crne gore a osvojio sam neke pare na pokeru (freerolls) i ne mogu da se prijavim na tu kladionicu (a na poker mogu) da li znas kada ce se korisnici odavde moci prijaviti na svoj racun? Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...