Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

17.03.2011.

Recommended Posts

zajeba me baloteli, balo jedan balavi... igram 3 plus na golove na man city i da on debil nije dobio crveni siguran sam da bi bilo golova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za smijanje ili plakanje ?????????????????????

 

VLADA je pronašla vrlo originalni način da suzbije sivu ekonomiju. Tako su u hitni postupak u Sabor danas poslali zakon koji se zabranjuje pomaganje poznanicima u popravku kućanskih aparata, berbi, svinjokolji i drugim sitnim radovima.

Po prijedlogu Zakona o zabrani i sprječavanju obavljanja neregistrirane djelatnosti dozvoljava vam se pomoć u radovima samo susjedima koji su od vas udaljeni 500 metara te rođacima do četvrtog koljena. Ako vas se zatekne da pomažete u berbi ili mijenjate žarulju nekome drugome, a za to nemate prijavljenu tvrtku, kršit ćete predloženi zakon.

Kazne od 10 do 30 tisuća kuna

U razlozima za donošenje ovog Zakona stoji kako su najzastupljenije djelatnosti "u sivoj ekonomiji" mehaničarske usluge raznih vrsta, frizerske usluge, usluge popravaka kućanskih aparata, ilegalni catering i građevinarstvo. Oni koji se usude pomagati svojim prijateljima, a pronađu ih inspektori, biti će kažnjeni od 10 do 30 tisuća kuna.

Ovaj zakon vjerojatno Vladi služi i za umjetno smanjenje nezaposlenosti, jer će "pomagač" i dobar prijatelj biti izbrisan iz registra nezaposlenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smijeh smijeh... suze smo isplakali davno...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajeba me baloteli, balo jedan balavi... igram 3 plus na golove na man city i da on debil nije dobio crveni siguran sam da bi bilo golova...

 

Drug moj ovaj City ne vrijedi ni da se takmici u BH ligi..... zao mi je sto si pao, ali kako igraju tj.ne znaju male su bile sanse da bude 3+.... ja sam proslu tekmu igrao cistog keca na Dinamo, a danas nisam ni pomislio da igram na City... Mancini mi ne bi vodio uzicko kolo,a kamoli jednu ekipu iz Engleske....a baloteli je posebna prica... pored Dzeke, on gura levata, koji blage veze nema sa fudbalom + u odlucujucim m omentima on izvodi Silvu, jedinog igraca koji zna napraviti potez vise... mancini totalni amater, zasluzeno su ispali i nije mi ih zao nimalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajeba me baloteli, balo jedan balavi... igram 3 plus na golove na man city i da on debil nije dobio crveni siguran sam da bi bilo golova...

 

da su imali jos tri igraca vise ne bi ga dali

 

laku noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajeba me baloteli, balo jedan balavi... igram 3 plus na golove na man city i da on debil nije dobio crveni siguran sam da bi bilo golova...

 

E moj pipling da si odigrao kao ja sad bi imao dobitne listice ali sta ces kad si pipling pravi http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/80yahoo.gif

Zato sam ja ubo 101 markicu, buhhhaaaaaaahhhaaaaa http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/76tatice_06.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...