Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

13.04.2011.

Recommended Posts

Sad je i kod mene OK.......... Ma lijepo vidjeti kad si u vrhu, iako ima jos dosta do kraja.... :wink:

 

 

Ivan Gundulić, „Osman”

tko bi gori, eto je doli,

a tko doli gori ustaje.

 

Sad vrh sablje kruna visi,

sad vrh krune sablja pada,

sad na carstvo rob se uzvisi,

a tko car bi, rob je sada.

 

 

Pozdrav svima.

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:nije:

 

Lijepo, sto jes jes... ali kao sto rece ima jos puuunoooooooo do kraja...

 

I previse.... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomislio sam to da uradim, ali nisam bas neki strucnjak za bejzbol, pa nisam hteo da se blamiram pored ovih tvojih predloga koji su uglavnom prilicno dobri, a juce su bili sjajni.

 

Evo danas cu okaciti, pa nek se izblamiram. Posted Image Nema sanse da me 2 dana toliko potera sreca. Posted Image

 

O kakvom blamiranju je rec, bolje posteno promasiti, nego se hvaliti kad dobijes :wink: Samo postavi i uzivaj :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima i sretno na kladari :nije:

 

Idemo ETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, daj goooooooo daj gooooooooooooooooooooooo aleeeeeeee.....:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova interova obrana je komična. onako otvoriti prostor raulu u sredini, ono je amaterizam. ali ne samo to, gledam kako se brane, svaki put kad schalke uzme loptu dođe bez problema na 20 metara od interovog gola i onda se tamo dodaju...bar vidim jednostavan tutorial kako u pola sezone uništiti sve što je Mou napravio

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova interova obrana je komična. onako otvoriti prostor raulu u sredini, ono je amaterizam. ali ne samo to, gledam kako se brane, svaki put kad schalke uzme loptu dođe bez problema na 20 metara od interovog gola i onda se tamo dodaju...bar vidim jednostavan tutorial kako u pola sezone uništiti sve što je Mou napravio

 

Hajde, bar su evo gol dali! :nije:

 

Hajmo jos jedan, pa ko god....... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan savjet za sve koji se misle kladiti na NBA.

Danas je na rasporedu zadnje kolo a kako je gotovo sve već riješeno, večina NBA momčadi koje su osigurale doigravanje će odmarati ponajbolje igrače.

Ukoliko negdje ima u ponudi zbroj koševa na igrače, igrajte na undere.

Gotovo sve kladionice u HR su izbacile zboj koševa ( i igrača i momčadi ) iz današnjih ponuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto , spremas li jos nesto MLB za nocas ?

Postavljen prijedlog večernjih susreta. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljen prijedlog večernjih susreta. :nije:

 

Vec sam razradio u 3 grupe (3,3,4) .Svaku pojedinacno pa po 2 grupe i na kraju sve @141 u Gamebookers-u.

Danasnje parove sam ispratio ( od 19 sati pa do 21.40) i cini mi se vec 3 pogodjena a 4 u toku!.

Srecno i Hvala na trudu!

 

:wink:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...